Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megér ennyit ez a használt...

Megér ennyit ez a használt bringa?

Figyelt kérdés

Az eredeti árát nézve igen. De mivel használt...


[link]



#kerékpár #MTB #KTM Myroon Elite
2019. okt. 26. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik elég gyakori Mo-n:

[link]

Meg kell nézni milyen állapotban van. Te tudod, hogy neked megéri-e.

2019. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amit én linkeltem jobban tetszik, plusz az közel is van mert szombathelyi vagyok. De azért kösz. Igen, nyilván nekem kell eldönteni. De nem vettem még használt bringát soha, kicsit félek tőle. Nem akarok rajta pár hónap múlva cserélni ezt azt egy vagyonért. De majd ráírok a hirdetőre.
2019. okt. 27. 01:03
 3/7 MGéza ***** válasza:
Meg kell nézni milyen. A karbonvázat sajna nem lehet helyrehozni, minden mást igen. Szóval elsősorban azt nézd hogy a váz sérülésmentes legyen.
2019. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Youtube ,öcsit keress hogyan vegyél használt kerékpárt.

Szívesen! :)

2019. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
használt bringát személyesen szabad csak, muszáj megnézned hogy milyen állapotban van.
2019. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szlory ***** válasza:

Az a megérzésem hogy a tulajdonosa vagy nem nagyon érti a dolgokat. Pl crossLITE felni nincs, a fotón crossRIDE van, ami a Mavic belépő szintű montis kerékszettje, hajlamos pl. szépen nyikorogni a küllőzése, ha ráfogsz az első fékre és megpróbálsz gurulni vele. Meg az egész leírás szagos.


Ha amatőr az eladó, akkor egyrészt attól félj, hogy nem tartotta megfelelően karban, másrészt attól, hogy esetleg máshonnan dörrentette meg a bringát (pl Ausztria) és próbálja elsózni. Bár akkor olcsóbban adná. A 400 ezer akkor jó ár, ha kb. eljárt vele párszor túrázni, aztán letette, burzsuj volt, megtehette. Mert egyébként "csak" reális az ára. Kérdezd ki, milyen kategóriára vált, mióta van meg neki, első tulaj-e, papírok vannak-e, hogyan szervizeltette, stb. Aztán menj megnézni - illetve sejtem, hogy nem igazán értesz hozzá, akkor pedig inkább FOX-szerviz helyet nézzél a környéketeken, mert a telóval (és a vázzal) lehet pórul járni a leginkább. Ahol meg a telót megnézik, az egészre rá tudnak lesni, hogy mennyire van egyben. Megéri azt a kis pénzt.

2019. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=4V2awR3KryA

<---ajánlom kérdező neked,nézd meg ezt a videot vásárlás előttt. 25/F

2019. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!