Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Legjobb kerékpár márkák saját...

Legjobb kerékpár márkák saját tapasztalat szerint? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát ha vki beírná a keresőbe hogy top kerékpár márkák, akkor ugye a legtöbb listán Merida/Trek/Santa Cruz/Giant stb volna, viszont én saját tapasztalatok alapján kérdezem, hogy melyik a legjobb?

2019. nov. 2. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "legjobb" .... attól függ, hogy mire, kinek, melyik váz, vázgeometria, milyen stílusra stb ... és akkor még hogy mivel van szerelve egyébként még nem is esett szó...
2019. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nagyon kevesen vannak a világon akik akár csak egy párnapos próba erejéig is, de az összes top márkát kipróbálták volna és az alapján véleményt tudnának mondani. Általában 1-2-3 márkával van tapasztalat. Plusz mindegyik jobb és akár kevsbé jobb márka is Shimanoval meg Srammal szereli fel a kerékpárjait, esetleg ritkán campagnolo is előfordul.

De ugyanúgy mindt autóban, fényképezőgép márkában, kerékpárban is van aki egyikre esküszik, van aki a másikra, mert neki az bevállt. Az is lehet, hogy valakinek van x márkából országútija, y-ból mtb-ja és z-t használ túrázásra. Nincs olyan, hogy "legjobb". Kinek és mire.

2019. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kőris xc
2019. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
favorit, csepel, fecske
2019. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Alex Fly ***** válasza:
Kalavenka, Merlin, Morati, Votec...
2019. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

Kellys,Merida,Csepel,Gepida,Krossz márka, 25/F


Nekem Neuzer,Albatros,Mali márkájuak vannak szeretem őket

2019. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Scott gambler 710

Imádom.

2019. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A rajta lévő felszerelést kell nézni, az többet ér a napi realitásokban, mint a márkanév.
2019. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Parkpre, mert gyári felszereltsége is kiemelkedő. Nem szeretem a gagyi dolgokat.
2019. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a GT volt a megtestesült isten bringa...csak nem volt rá pénzem.

Végül egy alsó kategoriás Meridát vettem.

Ma már nagykoru :)


A középkategoriás bringa is Merida lett,sokat gondolkodtam,nézelődtem de az élet úgy hozta,hogy azt vettem újra. Nem bántam meg egyiket sem.

2019. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!