Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » BMX biciklihez kéne egy...

BMX biciklihez kéne egy 20x2.15-ös hátső kerék agy nélkül kerék. Ezt milyen internetes boltból tudom beszerezni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje keresgetek ilyen kereket de az Ebay és Amazonon kívül nem találok egy normális BMX boltot sem. Ha esetleg tudtok konkrét linket küldeni egy ilyen kerékről (nem külső nem belső hanem felni) annak nagyon örülnék.


A válaszokat előre is köszönöm!



#BMX #bicikli #csapágy stb.
2019. nov. 16. 15:28
 1/1 wtpnova001 válasza:

Szia,

én néhány éve BMX-eztem, de talán azóta nem változtak meg nagyon a dolgok...Ha jól sejtem, az általad leírt 20" x 2,15" az a külsőgumi mérete. A felni méretét azon túl, hogy 20"-as, inkább mm-ben szokták megadni. Ahol ez rajta van, ott a felni matricáján találod, pl. 406 x 32 (átmérő x szélesség).Amit leírtál, abból nekem úgy tűnik, hogy 20" x 2,15" -ös külsőhöz "passzoló" felnit szeretnél, ha jól értem.A 2,15" az pont sem nem túl széles, sem nem túl keskeny, szerintem nagyjából minden 20"-as freestyle BMX-hez gyártott felnivel kompatibilis. (gumik általában 1,75" -2,4" között vannak szélességben)Belinkelek pár magyar boltot, hátha találsz valalmit: [link]

[link]

[link]

[link]

Meg itt egy angol, régen itt elég jó cuccokat árultak, jó áron: [link]

Küllők számára is figyelj!Ha mégsem a kérdésedre válaszoltam, akkor javíts ki!Üdv.

2019. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!