Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az Mtk sportkocsi nem akar...

Az Mtk sportkocsi nem akar véletlen kerékpáros szakosztálya létrehozni Csányi Úr támogatásával?!?

Figyelt kérdés
Nem folyna el UGY a pénz mint a kétballábasoknál és jobb mosoda is,ráadásul a fiatalok tanuljanak vmi újat sport csapatszellem(hosszabb csapatdinamika,erő,kitartás)lenne rá kereslet-értelem?!?
2019. dec. 30. 01:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Sportszakosztály-téves kérdés bocs a mai fiatalok nem akarnak nem mernek szenvedni,nincs is miért...
2019. dec. 30. 01:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kerékpáros szakosztályból hány milliárd allami támogatást is taót lehetne kiszivattyúzni?
2020. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Országutra lehetne.

Egy normál időfutam bringa 2,5 milla.

Mindenkinek havonta 1 papiron...

Valóság vegyél bringát magadnak...

Eredmény 10versenyző esetén:300millio évente.

Plusz a csapatbusz.

A járulékos költséges.

Szerintem évente 500millát kilehetne szivattyúzni a dologból.

2020. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A baj ott lett eltolva hogy a nagy pénzmogulokkal nem lett ez a gyönyörű sport megszerettetve,magas szinten ez müvészet-ha más nincs érdemes egész évben eurosport nézni,van aki UGY használja a gépet h hegedül rajta...Vagy vmelyik mogul fiát lányát bevonat a sportban,máshogy nemleges...kíváncsi vagyok lesz változás május után...
2020. jan. 2. 17:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Mtk most költekezett ki egy kínai bazár stadionba egy milliárdot és van 3 sportolónő,a liushaolinékat(világelső)ELADTUK,van két teniszező(urisport) pár vívó,szegényes a felhozatal,de utóbbi 3-4évben volt 6milliárd(foci nincs,másodosztály-3-4évente mindig kizuhan tendencia)mint a megújulás energia,a megújulo sportokat kéne befektetni...
2020. jan. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!