Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet e valamilyen módon az...

Lehet e valamilyen módon az átütős villáb gyorszáras kereket rakni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 8. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2020. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehet. Másik kerék vagy kerékagy kell, ha átütős villát szeretnél. Sajnos ilyen ez a bringaipar, az újabb fejlesztésekkel újabb szabványok jönnek, és a régi alkatrészeket nem tudod többé átépíteni az új gépedre. Vannak bizonyos adapterek ezek áthidalására, de erre pont nem találtam sehol megoldást.
2020. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2020. febr. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És ezt a 2 cm átmérőjű tengelyt hogyan raknád bele egy olyan agyba, akinek 9mm a tengelyátmérője? A legkisebb átütő tengely is 12 mm-es.
2020. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De miért akarnám olyan agyba rakni?...

Nyílvánnolyan agyba raknám, amibe való...

2020. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:

Gondolom a kérdező nem akar új kerekeket venni a mostani gyorszáras helyett az átütős új villához.


Pech: nincs ilyen átalakító.

Tutira lehetne valamit gányolni, de arra nem bíznám az életem.


Fordítva, átütőst normál tengelyhez való villába be lehet varázsolni értelmes adaptertengellyel.

2020. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezekel nagyábbol tisztába vagyok. De szeretnék új villát venni a mostaniba. És nem szeretnék agyat cserélni. De gondoltam hátha létezik átalakító.
2020. febr. 10. 20:42
 8/10 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló. Hogyan tudnám az átütő tengelyt belerakni a gyorszáraz kerékbe? Még egyszer gyorszáras a kerekem n3m átütős.
2020. febr. 10. 20:44
 9/10 anonim válasza:

Nem, nem lehet, de én ebben az átalakításban nem látok nagy problémát. Egy átütőagyas első teló alaphangon 250€, de könnyen lehet duplája, bike-discounton egy custom első kerék 50€. Ilyen tételeknél ez bele kell, hogy férjen.

Az problémásabb, ha úgy akarsz jó telót venni, hogy sima nyolcados a fejcsöved, de neked tapered kell, így kell egy új váz, de a tapered váz már átütős hátul is, így kell egy új hátsó kerék, de aztán a hajtás... :D

2020. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szlory ***** válasza:
gyorszáras és átütős között akkor és csak akkor lehetséges az áttérés (mindegy milyen irányban), ha az agy támogatja ezt. a gyártója fel szokta tüntetni és kitet is árul hozzá (pl. Hope agyak..)
2020. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!