Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit gondoltok erről a biciklir...

Mit gondoltok erről a bicikliről: Cube Appear?

Figyelt kérdés

Súly: 13200 g

Váz: Alu 6061, RFR-Geometry

Méret: 16", 18", 20", 22"

Villa: RST 191 teleszkóp, 80 mm rugóút

Kormánycsapágy: Ritchey Logic semi-integrált

Kormányszár: Scape

Kormány: Scape lowrize

Első / hátsó váltó: Shimano Acera / Shimano Acera

Váltókar: Shimano EF50 fék/váltókar

Fék: Alhonga V-fék

Hajtómű: Prowheel 22/32/42 170mm

Lánckeréksor / lánc: Shimano HG30 11-30 / Shimano HG40

Abroncs: Rigida Zac19

Első / hátsó agy: KT Alu

Külső gumi: Kenda Koyote 26x2.1

Pedál: Alu

Nyereg: Scape Active 4

Nyeregszár: Scape Light


kép: [link]


ár 90 000 (megéri)


2010. júl. 23. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg, hiába Cube.. ennyiért jobb Magellant kapsz vagy akár Malit. A teló például borzalmas, a többi cucc is elég minimál. Ha mindenképp Cube-ot akarsz, akkor vegyél egy magasabb kategóriásat használtan.
2010. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ok kössz

És malibol melyiket ajanlod ebben az árban

És cubeból melyiket ebben lehet drágább is

2010. júl. 23. 19:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Mali Vipert pont ennyiért dobálják, Cube-ból meg ismerősöm vett nemrég 70-ért egy fekete AIM-et, a csapágyazás FSA, amiért azért nagy név, a teleszkóp sem egy RST paletta segglyukáról való, hanem egy megbízhatóbb Suntour modell. A többi cucc Shimano, a hátsó váltó egy picit jobb (Alivio), a fékek nem Alhonga "keserítsdmegazéletem" V-brake, hanem asszem Shimano Altus, ami a túragépeken népszerű és szerintem kiemelkedően jó ár-érték arányú fék, stb. többire nem nagyon emlékszem. Szal használtan 70-ért vette és igazolt származású, nem lopott.
2010. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja még annyi, hogy 2002-ben vettem a Mali bringám (Mamba, de akkor még nagyjából egyformák voltak a Mamba, Viper, Python típusok) és azóta szolgál :) Eleinte street/freeride felhasználást szenvedte, most már csak túrázni járok vele. A Mali vázak elpusztíthatatlanok, nekem elhiheted, nem sajnáltam és 8 év után is megy. Napi használatban van.
2010. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


tessék, hasonlítsd össze a Cube Appearrel:

-teleszkóp: Suntour XCM, na ezt már lehet annak hívni az RST 191 (Omni)-t nem

-hátsó váltó: Shimano LX (ez kb. örökké kitart)

-fékek: Tektro tárcsa, igaz mechanikus, de az Alhongához képest ég és föld


egy szó mint száz, ez a gép kurv@ jól össze van rakva, elpusztíthatatlan vázon, ha van bringa, amit egyben megvennék, az ez.

2010. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösszi és a Mali pythonról mit gondolsz?
2010. júl. 23. 20:43
 7/13 anonim ***** válasza:

hát az inkább ilyen boltbajárós, az mostani Pythonok, a Viper amit linkeltem megéri azt a 10e különbözetet. A Pythonokon a váltáson spórolnak sokat, amit nem értek miért. TY10 váltó? Utoljára metrós bringákon láttam olyat, szerintem a Pythont nagyon elrontották, méltatlan a Mali névre.


Közben nézem, hogy a 2010 Viperbe is sikerült elfuserálni (nem csak a designt) és még drágább is, mint a régiek. Szerintem 2008-as Vipert ("Viper Silver") vagy 2008-as Mambát vegyél, ha tudsz. Ez a kettő nagyon megéri az árát. A 2010-es Mamba ugyanazokkal van szerelve, csak a design más, viszot nagyon-nagyon túl van árazva(180e).


2008-as Mambát már nem tuti, hogy találsz (115e-ért futott), de 2008-as Viper ("Silver" kódnéven) még akad. Ilyet akartam még a nyáron én is venni, csak aztán elment a pénz másra sajnos. A Malinál még rajta van a palettán a 2008-as Viper, úgyhogy szerintem azt még gyártják is (remélem). Ha marad az év végéig, én is veszek egyet.

2010. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ok kösszi sokat segítettèl
2010. júl. 23. 21:39
 9/13 A kérdező kommentje:

Ès ha kicserélnèm a vàltót valami jobbra a pythonon?

Különben itt néz körül szinte mindegyik Mali fennt van : [link]

Válaszd ki a malit oldalt

2010. júl. 23. 21:44
 10/13 anonim ***** válasza:
innentől a te döntésed, ha neked a Python tetszik úgyis azt fogod venni.
2010. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!