Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Laptoptáskát hogyan rögzítenét...

Laptoptáskát hogyan rögzítenétek biciklire?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy jó időben biciklivel járjak dolgozni (Caprine MTB), nincs messze, 6-8 km, nem ez lenne a gond. A laptoptáskámat nem tudom hova tenni, hátizsák nem jó nekem, mert akkor szinte azonnal leizzad a hátam. Csomagtartóm van hátra, de nem szeretném odatenni, még gumipókkal sem, mert nem látom, és nem szeretném, ha lekapná valaki menet közben vagy a pirosnál.


Létezik valami előre rögzíthető tartó, vagy a vázra erősíthető valami, ami nem zavar? Kerestem már váz hálóra is, (mint a labdatartó háló, csak feszesebb) de nem volt találat, pedig nem hinném, hogy csak nekem jutott eszembe.


Bármilyen használható ötletet szívesen fogadok, köszönöm előre is.



2020. márc. 3. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Lekapcsolható kormánytáska kell neked, ilyesmi.

[link]

2020. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hátsó csomagtartóra ráakasztható táska kell neked, amiben van "párnázott" laptop rekesz. Mindjárt linkelek ilyet...
2020. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

pl. ilyen (de van sportosabb kivitelben is haosnló


[link]


[link]

2020. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az ortlieb nem olcsó, de van kifejezetten laptoptáskájuk is bicajra:

[link]

2020. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én nem raknék laptopot kerékpárra.

ami rezgést, ütődést kap nem köszöni meg...

2020. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, valami egyszerűbb megoldásra gondoltam, biztos jók ezek a design táskák is, de annyit nekem nem ér. Lehet, hogy maradok a gumipókos változatnál, csak előre a kormányra, feltéve, hogy odafér.
2020. márc. 4. 07:58
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Akkor meg a legegyszerűbb ha veszel egy első kosarat és beleteszed a laptoptáskát.
2020. márc. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tothp ***** válasza:
5-ösnél látom az olcsó, megbízható megoldást.Én sem szívesen rázatnám szét a gépet a bicajra akasztva. Egy jól párnázott, könnyű hátizsák. Elég sportos fazonok is vannak. 10-15EFt már a felső középkategória.
2020. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg nézd meg ezeket a bagaboo válltáskákat. Van derékpántja is, így nem csúszik le a válladról, és mégse izzad alá az egész hátad.



[link]

2020. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Távtartó valamiket rögzítesz a hátitáskádra ezzel eléred, hogy pici pontokban támaszkodik a hátadhoz és legalább 3 cm.légrés képződik.

Barkács áruházban kaphatsz polifoam csöveket erre a célra.

2020. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!