Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ismeri valaki a VDO M7 GPS...

Vajda Gábor kérdése:

Ismeri valaki a VDO M7 GPS Kilométer órát? Segítséget szseretnék kérni működés terén.

Figyelt kérdés

Az első próbatúrát szépen rögzítette nem is volt gond,láttam a strava-n is,pontosan az az út amit és ahogyan megtettem,csodásan sikerült csak nem tudom hogyan csináltam....

DE:

MA, (2020. 03.09.) még benne volt egy 03.07-ei pici szakasz nem tudom honnan és csak egy log volt benne,pedig lezavartam a futárkörömet is és az láss csodát nem volt benne.

A log időzítője számolt visszafelé de csak 200 méter és 6 másodperc volt benne.

Nulláztam a logot.

Mai napon mégegyszer végigmentem a futárkörön,ugyanúgy.A logban azt találtam hogy lementem a lépcsőház elé a lakásból...fél perc 20 méter...

Amit lebringáztam az most is lefogyott a log idejéből de a logban csak ez a lépcsőházi mutatvány van...


Kérdés: Hogyan kell úgy rögzíteni (mert a rögzítés mindig be van kapcsolva) hogy mindent rögzítsen mint az első próbaútnál?...leírnád te vagy valaki a pontos rögzítési és kiolvasás utáni teendőket?...


A válasz jöhet ide vagy a casyke1 kukac gmail pont com-ra bizakodva várom...

Előre is köszönöm!

Gábor.



2020. márc. 9. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ismerem és a kérdésre se tudom a választ, de azt javaslom, h írd meg a problémát a VDO supportnak. Nekem elég hamar válaszoltak, és hasznos is volt.
2020. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!