Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék egy duplavállas...

Szeretnék egy duplavállas telót (teleszkópot:D) venni, de nem lenne rá több százezrem (lásd: RS Boxxer) Ezt néztem ki: Sr Suntour RUX TRIPLE -->ez megfelelő enyhébb dh-hoz? Plusz hátsó rugóstagnak egy Fox-ot néztem!

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

ez attól függ, használtan vagy újonan veszed-e, mert használtan nem érné ezt megvenni, mert akkor már vmi baja van, újonan meg egy jobb használtvilla ára, de kezdésnek jó,

és ha csak hétvégi hobbira kell szal maximum 2m es letörés és csak ritkán akkor jó, versenyre semmiképp... hatalmas hátrány h 9mmeres, szal sokkal gyengébb a fékhídja mint másnak...


újonan 76e a 888 rv (amit én is veszek) újonan 98e 20e külömbség de értékben a kettő ég és föld... (na jólvan kicsit még több) szal újba én inkább azt vennék... (bikemarketen 98e) használtba meg boxert

2010. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!