Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kijárási tilalomnál kimehetek...

Kijárási tilalomnál kimehetek mountain bike-ozni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 17:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Tehát nem városba akarok emberek közé.
2020. márc. 27. 17:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik híroldalon megtalálod a rendelkezést. Egyszerűbb, ha végigolvasod, mint megkérdezni minden egyes tevékenységet.
2020. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

De nem is lessz Mo-n kijárási tilalom....még.

2020. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
"Egyéni szabadidős sporttevékenység, valamint szabadidős célú gyaloglás céljából is el lehet hagyni az otthonokat."
2020. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem Tilalom, Korlátozás!


[link]

2020. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kimehetsz, én is fogok menni. szabadidős sport tevékenységet lehet csinálni. csak a 1,5 méteres távolságot kell betartani és nem bandázhatsz.

Mondjuk én egy kis faluban lakom, itt ritkán jár rendőr és bicajjal is csak az alkeszok járnak a kocsmába meg vissza, úgyhogy biztos nem fogok találkozni senkivel az erdőben :D

gondolom a Budai hegység tele lesz majd mindenféle a szabadidős tevékenység kiskapura hivatkozó egyénnel - emiatt fognak majd az egész országra tényleges kijárási tilalmat elrendelni. :((

2020. márc. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Senki és semmi nem tiltja, csak a józan ész.

Az elmúlt napok alapján döntöttem úgy, hogy a járvány végéig nem megyek terepre, mert nem lehet biztonságos távolságot tartani. Pedig jelzetlen, alig ismert ösvéyneket választottam, de szinte mindenhol vannak kirándulók és gyakran nem is egyedül mennek. És nem fogják fel, hogy most teljesen le kellene húzódniuk az egyik oldalra, ahogyan én is teszem a másik oldalra.

2020. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mióta szabad jelöletlen úton kerékpárral közlekedni az erdőben?
2020. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!