Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Versenykerépár decathlonból?

Versenykerépár decathlonból?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Viszonylag régóta biciklizek tettem meg már nagyobb távokat is az 50 az ilyen átlag nekem, ezt csak azért írtam hogy nem vagyok kezdő biciklis. Eddig egy vastagkerekű biciklit használtam, de ezt már nem szeretem mert sokszor nehéz váltani meg látom hogy sokkal lassabb az országúti társaihoz képest, ezért szeretnék kategóriát váltani. Nincs tapasztalatom még arról hogy melyik márka a jó ezekből, de a decathlonoskat néztem azok tűntek árban is jónak 120-130 amennyit áldoznék erre a biciklire. Nektek mi a véleményetek az ilyen országúti decathlonos biciklikről? Illetve esetleg tudtok-e megbízható márkát a fent említett árketegóriában?



2020. ápr. 10. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én biztos vmi ismertebb márkát vennék, akár használtat is...
2020. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

... De egy közepesen jó márka újonnan sokkal drágább...

[link]

2020. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy én nem akarok versenyeken indulni, meg én csak egy hobbi biciklis vagyok aki szeret a balaton parton tekerni jó pár kilómétert, de ennél nem több és úgy gondolom hogy nem kell nekem 200+-os bicikli. Csak nem tudom hogy amit a decathlon kínál az mennyire megbízható, pl kerék defekt vagy a lánc nem-e szakad el. Mert szeretnék egy ilyen verseny biciklit de nem olyat amire a gyatyámat is ráköltöm szervízelés terén.
2020. ápr. 10. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj a decathlonos kerékpárokkal ha nem a legolcsóbb, 100e alattiakból választasz. Hobbi célra, nem mindennapos használatra megteszi a 130e-es Triban.

Ha használtat veszel, akkor valószínűleg cserélned kell majd rajta a láncot, fogaskeréksort, esetleg gumikat és még ki tudja mit.

2020. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
120 ért elég jó használtakat kapni. De akár 80-90 körül is ki lehet fogni prima bringát.
2020. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon hajazok a használtra, elsősorban amiatt mert áruhitelre tervezem elhozni, de nem ez a lényeg. Igazából nem tervezek nagyon komoly távokat tenni vele, egy balatonkörön agyalok már régóta, de szerintem egy 130-150 ezres bicikli talán kibírja majd
2020. ápr. 10. 19:13
 7/9 TR75 ***** válasza:
A dekás Tribanok jó vételnek számítanak.
2020. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

TR75!

Olcsóbb tribanokról vélemény? Triban 500? Microshift váltó milyen?

2020. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TR75 ***** válasza:

[link]


Itt nem írnak rosszakat róla.

Amúgy meg, arra nyugodtan számíts, hogy úgyis fejlesztgetni fogod a cangát :-)

2020. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!