Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek milyen bicikli...

Szerintetek milyen bicikli való nekem?

Figyelt kérdés
Mindenképpen összteleszkóposat szeretnék. Felhasználást tekintve városban lépcsőzgetnék, ugratnék, meg trükközgetnék (egykerék, manuál, meg ilyenek), tehát kicsit ilyen urban freeride lenne, viszont vinném erdőbe is vadulni, oda is ugratni, csak ott már kiépített hosszabb ugratókra (városban inkább csak droppok vannak mint ugratók), illetve lehet, hogy downhill pályára is rávinném néha. Maximum 500 ezret szánnék rá használtan. Enduro-ra gondoltam inkább, hogy a városi tekergés ne legyen olyan fárasztó, viszont ha meg az erdőben akarok vadulni dh pályákon, oda nem tudom elég lenne-e (bár több embertől hallottam, hogy magyarországra a dh-soknak egy enduro is elég lenne) Szerintetek erre a downhill vagy az enduro bicikli lenne megfelelőbb?
2020. ápr. 19. 06:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp enduro.

A dh-túlságosan felhasználás specifikus.

2020. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!