Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyiért lehetne eladni...

Mennyiért lehetne eladni mostanában egy 1993-as Mali Trekking típusú biciklit?

Figyelt kérdés

rendszeresen karbantartott, cserére szorult alkatrészek mindig lettek is cserélve.

Mennyit érhet egy ilyen régi bringa?


2020. ápr. 27. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

pénzben kifejezve elég kevés sajnos.

annyit biztosan nem kapsz érte amennyit te gondolsz róla.

én ezért nem adom el a régi meridámat, mert kapnék érte 20-30 ezret.... de annál sokkal-sokkal többet ér _nekem_

2020. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért jutott eszembe mert ugye más számokat mondtunk akkoriban de 26ezer volt akkor.


Most meg azt olvasom, hogy 100 ezer körül van egy használt bicikli.


Márpedig ezen a régi biciklin minden ki van cserélve ami számít, viszonylag új gumik, fékpofák, lánc, első hátsó fogsor, első hátsó kerékcsapágy.


Mindig meg lett csinálva ha kellett.

2020. ápr. 27. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hobbi vonalon, a bolban vásárolt új, és a használt közt árban hatalmas a szakadék. Nekem is van egy, valamikor 1992 tájékán, 17990-ért vásárolt montim, amire 2000 környékény bő 100-ezret költöttem, mert a vázon és a felnin kívül minden le lett cserélve, és akkor még többet ért a pénzünk is. Gondolkodtam többször is, hogy eladom, mert utána már alig vettem elő, valahogy nem lett olyan jó az áttételezése, de kaptam volna érte talán 30 ezret, így maradt a garázs plafonján. Tavaly meg vettem egy használt, pár éves Merida Big Nine 100-ast, amivel alig mehettek, és 110-ért adták, az új meg 230

Tehát ezek alapján, jó ha megadják azt a pénzt amennyiért vetted.

2020. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valós értéke potom , full gyari null km sem sokkal több . Eljart felette a kor , az is elmálik . A retro fanok cantis lazát nem értem . Nekem volt 94es jobb gép , utolsó evében 2 havonta cseréltem a hatsó tengelyt mert kijárta a csálé kerekbefogató és elhasadt , kuka .
2020. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!