Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A kézi autómosóban le tudom...

A kézi autómosóban le tudom mosni a biciklim?

Figyelt kérdés
Rengeteg olajos szennyeződés rakódott már le a láncon meg a fogaskoszorún. A kérdésem pedig adott. Le tudja mosni a kézi autómosó magasnyomású rendszere róla?

2020. máj. 11. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Le, de előtte adj neki WD-40-et!
2020. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Király akkor holnap le is viszem. Köszi a segítséget. :)
2020. máj. 11. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

csak akkor veresd telibe a magasnyomású mosóval ha utána szándékodban áll szétszedni és újrakeni minden csapágyat!


nem is olyan rég volt hasonló kérdés... annak a kérdezőnek is írtam, hogy ne tegye, mert baj lesz...

másnap írta, hogy rotyog a csapágy, mit csináljon.....


én szóltam!

2020. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TR75 ***** válasza:
31%
Ésszel lehet, de direkt a csapágyakhoz nem szabad nyomni.
2020. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de a csapágyak közelébe ne veresd, mert bemossa a sarat és szedheted szét a csapágyakat. Persz a hátsó lánckeréktől pár centire ott a csapágy ugye. A kazetta csapágyaknak jellemzően semmiféle tömítése nincs, kb. könyörög, hogy veresd bele a sarat. Elől meg a monoblokkra és a pedálcsapágyakra kell vigyázni, kománycsapágyra. És úgy egyáltalán mindenhová bemossa a ganét, ahová elér. Szóval a kockázatokra nagyon kell ügyelni.
2020. máj. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:
Ha átecseteled Brigéciollal a beszáradt olajos trutyikat, a laposra nyomott kerti locsolócső is leviszi. Azzal kisebb eséllyel durrantod tele a csapágyakat vízzel.
2020. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még egyelőre nem vittem el, ismerős mondta hogy hétvégén vesz brigéciolt azzal megcsináljuk.
2020. máj. 14. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze lehet csak arra figyelj nehogy egy #köcsögautós felvegye aztán felrakja a PEC-be.
2020. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az mit takar?
2020. jún. 9. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!