Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ezek közül melyiket lenne...

Ezek közül melyiket lenne érdemes választani?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék egy normális kerékpárt. Ide oda eljárogatni városon belül, néha dolgozni menni vele, hétvégente túrázni olyan 30-40km-t. Kb ennyi lenne.



2020. máj. 15. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

mindenképpen országútit akarsz?

Vagy a "túrázást" te másképp érted, mint a túrabringások? :)

2020. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel aszfalton tervezek menni ezért nyilván ez a legcélszerűbb. Túrázás, hát elmenni ide oda, azt úgy hívják nem? Lemenni a velencei tóra aztán körbetekerni.
2020. máj. 15. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges karbon kerékpár ha nem komoly, rendszeres sportolásra használod. Sokkal jobb alu kerékpárt vehetsz (Esetleg karbon villával) ugyanabból a pénzből.

Ráadaásul ez nem úgy megy, hogy ezek közül melyiket vedd. Ezek nem uyanolyan méretűek, kétlem, hogy neked jó lenne a legnagyobb és a legkisebb méret is...

250-450 elég tág határ ráadásul. Ennyiért már újonnan is kaphatsz nagyon jó kerékpárt arra a célra, amire neked kell.

2020. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Újonnan nem kell. És ilyet szeretnék.
2020. máj. 15. 21:36
 5/8 tothp ***** válasza:
Nekam a Pinarello tetszene, ha akarnék ilyet. De nem akarok.
2020. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pongi57 ***** válasza:
Én a felvázolt célokra biztos, hogy max 100.000 Ft-ért és biztos, hogy használt treking bringát vennék. Szerintem az országúti bringa inkább sportoláshoz való.
2020. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem az volt a kérdésed, hogy te mennyiért és mit vennél. Hanem ezek közül melyik tűnik jó vételnek.


Én dolgom mire mennyit költök.

2020. máj. 16. 20:03
 8/8 Pongi57 ***** válasza:
Igazad van. Akkor aképp módosítom a válaszom, hogy _szerintem_ a fent megfogalmazott céloknak egyik kerékpár sem jó választás a belinkelt oldalon. Persze bármelyikkel eljutsz A-ból, B-be, ez nem vitás, csak túrázni, munkába járni én olyan bringát vennék, ami magamon kívül elvisz még egy megpakolt táskát is. Például egy 3 napos Balaton körre gondolok kísérő autó nélkül, akkor nagyon kényelmetlen az országúti bringa + hátizsák. De nem kivitelezhetetlen, csak kényelmetlen. Ha pedig te lenyomod 10-12 óra alatt a Balaton kört, akkor az nem a "hétvégente 30-40 km-es túra" kategória. Amennyiben "csak" az a kérdés, hogy a linken lévők közül melyik a legjobb, akkor a 3-as válaszoló 2. bekezdésében írtakkal értek egyet.
2020. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!