Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hölgyek, lányok, vélemények...

Hölgyek, lányok, vélemények króm színű, tehát fényes ezüst színű mountain bike-okrol, pl Neuzer, Kelly's?

Figyelt kérdés
Vennetek most 2020-ban, vagy volt/van ilyen a tulajdonotokban? Nem divatjamúlt már? Vagy igényesebb, tartósabb fenyezesunek tartjátok a festett vazasakat, kék, zöld, szürke metál?

2020. máj. 21. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Átjöttél az autó kategóriából ide, és most itt nyomod...? A funkcionalitás, felszereltség sokkal fontosabb egyébként mint a színe... Nőies színeket a nőknek nem? Ennyire egyszerű. Ezüst biciklit meg már alig látok...


De egyébként meg, b.nődnek, feleségednek akarsz venni?

2020. máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, képzeld nekem van saját króm Neuzer Passat Unisex, az a ferde vázas, amit azért nem neveznék női-nek, mert az az igazán női vázas szerintem, amely ilyen hajlított, duplán vagy szimplán, szerinted használjam bátran? Ugye egy 41 éves férfit nem néznek ezért "olyannak"? Igen, részben atjottem, mert pocskondirozzak egyesek az autómat. Súlyos gerincferdülésem miatt is kényelmesebb nekem a "női" vázas.
2020. máj. 22. 17:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs hála Istennek, sem barátnőm, se feleségem, elég sok kis ká-t látok nyíltan a kanjukkal csokolozgatni! Különben sem biztos, hogy vki el tudná így fogadni...
2020. máj. 22. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel ma már a városi bicikliknél sok férfi is alacsony vázas géppel megy, nyugodtan használhatsz női vázat férfiként. De nem igazán értem, mi köze a váztípusnak a gerincferdüléshez. Én nőként férfivázas biciklit hajtok, azt találom kényelmesebbnek.
2020. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lábam atrakasa, fel loditasa szempontjából, bocsesz, telefonról írok.
2020. máj. 22. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!