Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan mondjak angolul:...

Hogyan mondjak angolul: konuszkulcs?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy par szerszamot venni az oreg 70025C gumimeretu orszaguti bringámhoz. a masik gond, hogy itt nem tudok 15-os kulcsot kerni, mert máshogy szamozzak a mereteket, talan ez col, nem nagyon ertem. A hatso kereket szeretnem javitani, meg a kormányt szerelni, ehhez kellenek a szerszamok. Le tudna valaki irni, hogy milyen meretu kulcsokat kell ehhez kernem? Persze nem magyar, hanem amerikai szamozas szerint, merthogy Kanadában elek egy ideje.
2020. jún. 30. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
cone wrench
2020. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Huhh, a méretezést nem tudom, nő vagyok. :-D
2020. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
.... folytatom... de még nőként is tudom, hogy ha cm-es adatod van, azt el kell osztani kb. 2,5-del, és akkor megkapod inch-ben a megfelelő méretet.
2020. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tothp ***** válasza:

Villáskulcsban 9/16 vagy az 5/8-os fele meg a 15mm-es méretnek

a 6-os imbusz meg szerintem: 3/8-as

2020. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tothp ***** válasza:

A 6-os imbusz inkább az 1/4-es

De pontosan olyan méretet nem nagyon fogsz sajnos találni


Hátha ez segít:


[link]

2020. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitokesz valaszokat. Ha valaki esetleg tudja pontosabban is batran irjon, orommel olvasom. Minden segitseg jol jon.
2020. jún. 30. 17:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!