Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Balatont két nap alatt...

A Balatont két nap alatt körbe lehet tekerni?

Figyelt kérdés
Szállás csak az északi part közepén és cross kerékpárral csinálnám.

2020. júl. 3. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, két nap alatt simán. Mi sátorba szoktunk aludni olyankor.
2020. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha elég gyors vagy, akkor egy nap alatt is meg lehet tenni, van ilyen verseny is. 2 naphoz jó kondi és kitartás kell, de meg lehet csinálni. 3-4 napot szoktak javasolni, azért több mint 200 km a teljes kör.

Meg jó bicikli is kell hozzá, illetve felszerelés.

2020. júl. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Simán! Sportteljesítményként teljesen jó. De arra számíts, hogy akkor szétnézni nem nagyon lesz időd... ESetleg egy-egy csobbanás még belefér.


A gyerekeim is megcsinálták már egy nap alatt, persze brahiból, teljesítménytúraként.

2020. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
2 nap alatt 10 kmó-s átlaggal is menni fog!
2020. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 subrette ***** válasza:
A pályacsúcs 5 óra körül van...
2020. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, két nap sima ügy. Az kényelmes 5-6 óra tekerés naponta. Igazából seggel kell bírni. Ha hozzá vagy szokva, hogy sokat ülsz nyeregben, akkor semmi gond nem lesz. Ha nem szoktál ennyit tekerni, akkor legalább egy ebédet iktass be, mert ha egyszer kifogy az üzemanyag, akkor nehéz összeszedni magad. Én tavaly az egy napos körön szívtam meg így, 140 km-nél egyik pillanatról a másikra lemerültem. Kajáltam, de a következő 20-30 km szenvedés volt, amíg el nem kezdett hatni a kaja.
2020. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet csináli. Ahogy írták, készülj fel rendesen. Mehet a hátizsákból szívószállal iszogatás, legyen elérhető helyen energia- vagy fehérjeszelet, hogy közben enni is tudj.
2020. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha edzett bringás vagy, akkor egy nap alatt is, ez esetben a 2 napba beleférhet strandolás, látnivalök megnézése, esetleg kocsmázás is. Ha nem vagy edzett bringás, akkor is meg tudod csinálni 2 nap alatt, de akkor 3-4 nap kell ha közben mást is akarsz csinálni.
2020. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Persze
2020. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad az edzettségi szinted. De mint írták, 5 óra alatt is körbe lehet tekerni.

Én 8 óra alatt tekertem körbe.

30N

2020. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!