Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Régi csepel kerékpáron szeretn...

Régi csepel kerékpáron szeretnék pár küllőt kicserélni. Milyen méretben kellene vennem hozzá? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés
Faternak szeretném rendbe rakni a régi bringáját. 28 1/2-es (635) gumi kell a felnijére azt már kiderítettem, de van pár elgörbült küllő amit még ki szeretnék cserélni, csak nem tudom milyen hosszúságú kompatibilis vele. Ha tud valaki ebben segíteni annak örülnék.
2020. júl. 13. 10:39
 1/3 Dreigang ***** válasza:
A biztos az, ha a régi küllőt viszed mintának a boltba anyájával együtt, persze szétszedve lehet pontosan mérni is. Az 1949-es Csepelembe hátulra csak lapított korr. acél küllőt találtam a harmadik helyen, ami kevésbé stílusos. Főleg, hogy elöl horganyzott hagyományos lett. A külső gumi beszerzése és a fűzés viszont rendesen megdolgoztatott.
2020. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Küllőméret: [link]

neked az "L" hosszt kell lemérni és akkorát kell venni/rendelni.

2 mm-enként vannak a kéretek.

van amihez van anya van amihez nincs, erre figyelj oda, mert nagy méreg ha nincs anya! :D

2020. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
298mm mértem a görbülettől a küllő végéig, egyébként egy 1989-es kék Csepel kerékpár. Gondoltam ezek standard méretek mert sok ilyen bringát gyártottak anno. Netről rendelek alkatrészeket ha mégse lenne jó a küllő sokat nem vesztek vele, 250 forint 5db.
2020. júl. 15. 12:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!