Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Strava-n meg lehet nézni,...

Strava-n meg lehet nézni, hogy egy adott ponton vagy útvonalon melyik másik felhasználó biciklizett még?

Figyelt kérdés
Pár napja jött szembe valahol egy nagyon szimpatikus bringás srác. Okosteló a bringáján, lefogadom, hogy használ strávát. Ha tényleg használ, hogy tudnám kinyomozni ki ő? Direkt mentem arra újra többször, de azóta nem láttam. Egyébként rámköszönt, ha újra találkoznánk, ki tudja, talán..
2020. aug. 3. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Webes felület, flyby.
2020. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rákerestem, a google előhozta. Strava labs lenne? Stravaba belépve nem találom. Mindegy, a goolen megvann, viszont most arra nem jövök rá, hogyan kell használni. Csak egy teljesen üres világtérképet látok, akárhogy nagyítom fel, semmilyen útvonalat vagy felhasználót nem mutat.


Egyébként mit kéne mutasson, hogy ki jár az adott pontokon éppen? Vagyis ha valaki biciklizik valahol, elindította a stravat, akkor rá lehetne találni az illetőre? Esetleg nem, csak azután, hogy elmentette az útját? És mi van akkor, ha valaki elindul, stravat is indítja, de meggondolja magát és törli az útját, nem menti el. Ekkor is látható?


De először is mit is csináljak, hogy bármit is mutasson a térkép???

Segítsetek!

2020. aug. 4. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb lett volna az adott tekerésed oldalon megkeresni a flyby-t.


Ezt kell keresned:

View Flybys


Ha megtalálod, akkor egyértelmű lesz.

Nyilvánvaló, hogy ami nincs fent, az nincs fent.

2020. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Stravához hasonló alkalmazásból kismillió van még, ebből van 5-6, ami elég népszerű, simán használhatta azokat is.
2020. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És melyiket használják még sokan?
2020. aug. 21. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:

A Stravához képest egyiket sem.

Mondjuk aki telőt a kormányra teszi, az nem a tipikus Strava user.

2020. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon elég népszerű még az Endomondo, Runtastic, Sports Tracker. Én utóbbit használom, konkrétan ilyen funkció nincs benne, de (nyilvános workout esetén) a térképen meg lehet nézni, ki járt a környéken.
2020. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!