Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szegeden hol lehet biciklit...

Szegeden hol lehet biciklit lezárni éjszakára? (Lent több.)

Figyelt kérdés

Ha lehet egyáltalán...

Szóval ha bejárnék Szegedre, de városon belül már kényelmesebb lenne biciklivel közlekednem, akkor van olyan hely, ahol ott hagyhatom huzamosabb ideig a kétkerekűmet, akár H-V/0-24-ben (vagy hogy írják ezt)? Vagy nem kell vele foglalkoznom, mert nincs ilyen gond (jó a közbiztonság); esetleg meg se próbáljam; esetleg alapból nyomkövetővel kezdjem a bicikli építését, ha ilyenen jár az agyam?

(Bocsi ha nem a legjobb kategóriát választottam!)



2020. szept. 11. 00:47
 1/1 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__kerekparozas__9..


én sem hagynám ott sehol.

kifigyelik hogy állandóan egy helyen van és meg fogják pattintani.

a jeladóval meg nem érsz semmit... Mire beérsz Szegedre (az éjsuaka közepén) és megtalálod addigra szét lesz szedve.


Nekem a közeli városban (ami nem Szeged) egy hely jutna eszembe ahol ott merném hagyni - egyetlen éjszakára! - az a vasútállomásnál a forgalmi iroda előtti tér. Ott állandóan vannak emberek, forgalmisták, kocsivizsgálók, stb., Mindig van valaki és van mozgás és az ő biciklijeik is oda vannak kikötve egy kerítéshez, az épület sínek felöli oldalán.

2020. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!