Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hallottatok már a legújabb,...

Hallottatok már a legújabb, legaljasabb biciklilopási módszerről? Talált már erre valaki megoldást?

Figyelt kérdés

Nekem ma mesélte egy haverom, hogy ilyen létezik. (Szóval szerencsére nem tapasztaltam, csak kíváncsi lettem, mennyire hírhedt.) Elég trükkös. Szóval elmész a bicóddal valahová, lelakatolod, és mire visszaérsz, egy újabb, b@aszottnagy láncot is találsz rajta. Tehát nem tudod már elvinni. Nincs nálad fűrész vagy szárazjég. Ha mégis van, és nekállsz fűrészelni, biciklitolvajnak néznek. Ha hívod a rendőrt, szerintem papírok kellenek, ami nincs nálad. Ha kétségbeesve elrohansz aár a paírokért, akár valami alternatív megoldás reményében, addigra a tolvajok lefűrészelik a te láncod. Szóval patthelyzet. És ilyen tényleg van.

Csak kíváncsi vagyok, van-e olyan ember, aki kitalált már erre valami kreatívat.


2010. aug. 7. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Az én test alkatommal,nem merne sok ember szólni,hogy-jaj biciklitolvaj!-Egyébként meg itthon tojnak rá az emberek,hogy fűrészeled,vagy lehugyozod.
2010. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké. De a legtöbb áldozat nem hord különféle lakatokhoz való fűrészeket a táskájában, a testalkatok meg sokfélék..
2010. aug. 7. 00:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha kihívod a rendőröket és kinyitod a szemük láttára a saját lakatodat akkor nem mondják azt hogy a keró nem a tiéd de ha esetleg azt hiszik hogy te vagy a tolvaj és azt a lakatot nyitod ki amelyiket te tetted rá hát annyira hülye nem lennél hogy kihívod a rendőröket mert közben megérkezhet az igazi tulaj is plusz a rendőrök is emlékezni fognak rád
2010. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2010. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez mekkora!:) Mondjuk nem tudom elképzelni, ez menet közben hogy nem hajlik el, sem hogy hogyan zárható, de ők biztos el tudják.

Viszont erre ugyanúgy rá lehet rakni egy nagy lakatot:D

2010. aug. 7. 01:17
 6/9 anonim ***** válasza:
szerencsére még csak hallottam róla, már jóval azelőtt, hogy itthon is szokássá vált.. A megoldás, hogy szólsz egy haverodnak, hogy beregisztálod a bringád a www.bringareg.hu oldalon fényképekkel még előtte és szólsz a haverodnak, hogy hozzon flexet.
2010. aug. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
eggyel több "szólsz a haverodnak" sikerült, bocsi
2010. aug. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mármint nem a flexelés előtt regisztrálod be, érted :D Hanem teszem azt most és ha nem napokon belül lopják el, akkor tudod vele bizonyítani, hogy ténylegesen a tied.
2010. aug. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom telefon mindig van nálad. Azon legyen egy fényképet, amin egyértelműen felismerhető vagy Te is meg a bringád is. Ha a rendőr esetleg gyanakszik, akkor megmutatod neki, és a jelenlétében leoperálod a kamulakatot. A lényeg: Ne hagyd őrizetlenül a bringát!
2010. szept. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!