Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » XC bicikli átépítés Trail...

Milán45 kérdése:

XC bicikli átépítés Trail biciklire?

Figyelt kérdés
Sziasztok,adott egy közép-felső kategóriás XC bicikli.Cube Race One 2020.100as levegős villával,2x12 SLX-XT hajtás,Shimano XT fékek és még sok más.Mit elhet evel a biciklivel csinálni,hogy az XC kategóriából feljebb lépjen?

2020. okt. 11. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Leginkább eladni. 120-130 mm-es villával még talán elmenne. De szerintem minden szempontból az a legjobb, ha eladod egy kis buktával, és veszel egy trail bringát. Egyébként mi a bajod vele? Most vetted, de már több módosításról is kérdeztél itt. Elég sok helyre elég itthon egy ilyen bringa. Mi vele a problémád?
2020. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Abszolut nincs problémám,csak nagyon agresszív vagyok vele,akárhol rideolok.Ugrálásokba is belemegyek vele,és ezért kérdem,hogy mi az,ami hosszútávon bajos lehet vele,ha agresszívan használom?Nem Magyarországon lakom amugy
2020. okt. 11. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit se csinálj vele azon kívül, hogy eladod, még mielőtt elrepeszted a vázat.
2020. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Attól az egyetlen dologtól nem félek,hogy a vázat repesztem el :)
2020. okt. 12. 19:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit mondjak,egyedül a villa és a kerekek korlátoznak abban,hogy ez a bicikli ne bírjon ki akármit.
2020. okt. 12. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért egy trail gépnek általában a váza is erősebb. Az alu nem örök élet, ha túl van terhelve. A hosszabb teló amúgy is jobban terhelné a fejcsövet.
2020. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van,meg azert agresszivabb ivei,szogei is vannak,de en meg mindig tanacsoat varok mit csinalhatok vele,hogy birja,nem eladasra gondolok,nem is ertem az ilyen miert ir kommentet.Amugy van vele kis problemam,Nehany sebessegben hatul van egy kis kattogas,fura erzes tekeresnel,lehet hogy a ''derallieur hanger'' a felfogatas van elhajovla,es ezert hat ki cak par sebssegre?
2020. okt. 12. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk 120as telo,vagy állitható utas,nem levegős.

Ballonos gumik, lehetőleg tubeles.

És freeride vagy enduro felnik.

2020. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!