Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A STRAVA 1 hónapos ingyenes...

A STRAVA 1 hónapos ingyenes tagsága nem is ingyenes valójában?

Figyelt kérdés

Nem túl rég óta ha belépek, mindig olvasom, hogy már 1 hónapja tag vagy, próbáld ki az ingyenest....

Gondoltam most kipróbálom. Tovább kattintottam, de igazából nem jutok sehova, vagyis mindig oda jutok, hogy fizetnem kellene.

Jól értelmezem, ha nekem ebből az jön le, hogy mindenképp be kell fizetni egy évi tagságot, hogy az ingyeneshez is hozzájussak? És önmagában nem lehet 1 hónapon át kipróbálni ingyenesen az összes funkciót?

Vagy ha nem, akkor hol szúrom el, és hova kéne kattintanom?


Nekem úgy tűnik átverés ez. Nem 1 hó ingyen tagság, hanem az előfizetőnek +1 hónap ingyen tagság inkább.... Nem ugyanaz. Ez nem ad lehetőséget a korrekt tesztelésre.

Szerintetek?



2020. nov. 14. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell adni a számlaszámot, ilyeneket, tőlem csak ennyit kér, nem kell fizetni.
2020. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anélkül nem megy? Nem szoktam sehol megadni, onnan csak egy lépés a sugár...
2020. nov. 14. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra alapoz, hogy majd elfelejted lemondani, s az egy hónap után automatikusan vonni kezdi a pénzt.

Javaslom, hogy az -egy hónap lejárta előtt olyan pár nappal mondd le, mert úgy értelmezi a dátumot, hogy ha azt írja, hogy december 31 -én jár le, akkor december 31-én vonni kezdi...-én így jártam...

2020. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet fizetni a telefonszámláról is:D

Ha nem akarod majd fizetni, nem fogod, ennyi. Ha valaki még a bakkártyaszámát sem akarja megadni, akkor nagy valószínűséggel nem is lesz rendszeres előfizető-azaz ezzel is szűrik, hogy ki az, aki csak egy hónap dőzsölést akar(persze ha az útvonalak, pulzus, edzésterv stb. dőzsölésnek számít:D), é ki az, aki tényleg hajlandó fizetni ezekért a funkciókért.

2020. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából szó szerint kíváncsi vagyok, megnézném, kipróbálnám, és ha tetszik csak akkor előfizetni. Ez így nem túl fair, hogy szinte muszáj, ha nem figyelsz...

Telefonszámláról? Mármint pl ha domino kártyás vagyok, akkor levonja az egyenlegből? Bár tényleg mintha 3 opciót láttam volna, annyira nem figyeltem, csak a bankszámla ordított...

2020. nov. 15. 03:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig erre alapoz....ne felejtsd el lemondani pár nappal a lejárta előtt.
2020. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden ingyenes előfizetés így működik.

Másnap le is mondhatod, akkor is érvényes lesz a megadott időpontig.

2020. nov. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!