Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bmx-et szeretnék venni,...

Bmx-et szeretnék venni, melyiket valasszam ?

Figyelt kérdés

16 éves vegyok (176cm) és el szeretnék kezdeni bmxezni de nem tudom melyik biciklit vegyem meg

Itt vannak a bicók:


[link]


[link]


Ha estleg van hozzáértő ember köztetek akkor nyugodtan ajánlhat is.

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. nov. 14. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Az életben nem holttam rollúk.


De ha bmx-ez akarsz az első körben nem a bringa a fontos,hogy milyen hanem,hogy melyik szakagat/stilust szeretnéd űzni. Mert a bmx alapból 5féle szakagat/stilust tartalmaz.


Ha már bringa akkor un. All montain kell,ami mindenre jó de igazából semmire sem. Azzal minden stilusba bele kostolhatsz és kiderül,hogy tetszik e vagy sem. Ha nem akkor viszonylag olcsón megusztad a dolgot. Ha mégis tetszik akkor specifikált bringat vehetsz.

2020. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Freestyle bmxezni szeretnék, de igazából nekem annyi elég hogy az 1. trükknél ne essen szét a bicikli szóval valami jó minőségűt, igazából arra hasznalnám hogy trükköket tanuljak (bunny, manual stb)
2020. nov. 15. 12:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként streetre kell
2020. nov. 15. 13:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Csa. Amiket belinkeltél inkább parkosabb bicok. Én a 173centimmel 20.75 vázat választottam és k*rva jó parkban és streeten is használom.
2020. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2020. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem azért jobb mert sokkal inkább streetesebb freeco van benne 4 részes kormány stb.. De ha esetleg párszor elmennél parkba ott is megálja a helyét. Bár a freecot egy kicsit nehéz megszokni de miután tudod használni csak előnyei lesznek pl.egyszerűbb vele fakie ni.
2020. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a választ :D
2020. nov. 15. 18:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja wtp nekem is tetszik,nem színe.
2020. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit ha bármiben tudok még segíteni nyugodtan kérdezz
2020. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a harlee-s mankind nemrossz.
2020. dec. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!