Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárvásárláshoz kérhetek...

Kerékpárvásárláshoz kérhetek véleményeket?

Figyelt kérdés

Olyan 100-150 000 között gondoltam (plusz pedál és ülés).

Hétköznapi használatra lenne elsősorban, napi-kétnapi boltbajárás, plusz hétvégenként olyan 20 km-es lightos tekergés. Jórészt aszfalton, minimális 10-15% terep.

Hat éve egy 16.5 kilós Montana Revo 04-et nyúzok, még 40 000-ért vettem. Azt hittem a mostani árfekvésben sokkal egyszerűbben találok aluvázast ami nem ilyen dögnehéz, de 100-130 körül is ilyen 16-17 kilós jószágokkal találkoztam.



2021. jan. 5. 12:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

vélemény volt...a crossway csúcsgépe kb 13 kiló és az ujjonnan 400e

tehát a 600as megéri a pár ésvesen a 150ezret bőségesen-nem rossz a csepel-de ennél többet tud-vélemény...

2021. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek ment az up. A Decásoktól fázok egy kicsit, de a teleszkópot simán tudom passzolni - már csak azért is mert gondolom ennyiért csodát amúgy se lehet várni tőlük. Ez a Csepel Rapid eléggé bejön, szerintem elkanyarodok egy márkabolt felé.

Nagy végsebesség alatt mit értesz? Montanával megelégedtem ha 1-2 km-en át 30-al mentem síkon - egyébként is folyton ki akar valaki nyírni a keresztutcákból mire visszagyorsulnék.

2021. jan. 5. 16:54
 13/24 A kérdező kommentje:
"Nagy végsebesség alatt mit értesz?" = Nagy végsebesség alatt mennyit értesz, természetesen :)
2021. jan. 5. 16:54
 14/24 anonim ***** válasza:
igen ezek a csepelek trendinek egyedinek tűnnek...
2021. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

ha "bombabiztos széttörhetetlen"kerékpárt kerestek-más opciókkal(tehát akár mtb is)akkor ez egy szét nyűhetetlen db...!!!

[link]

2021. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A Riverside kb. 35-38 km/h-ig hajtható kényelmes pedálfordulattal. Lehet ennél gyorsabban sprintelni, de tartosan valószínűleg nem bírod. Lejtőn kb. 50 km/h-ig még bele-bele tudsz hajtani rövideket nagy fordulaton, de inkább csak gurulsz. Ki tudod számolni, hogy hogy alakulnak az áttételek a mostanihoz képest. Ha tudod, jellemzően milyen áttételeket használsz, megállapítható, hogy belefér-e a Riverside által használt tartományba (36/11-36/40). Kicsit lehet rajta javítani, ha találsz hozzá 11-42 fogas sort. Az első lánctányér cseréjével pedig lehet optimalizálni végsebesség és mászási képesség közt, de ez mind plusz költség. Inkább akkor érdemes ezzel foglalkozni, ha a gyári elkopik.
2021. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A dekás bringák nem rosszak csak tudni kell,hogy nem csúcs verseny bringat árulnak. ...de mindenki tudja hogy azt árulnak de valojában nem is és szarok mind...

Korekt túra, hobby verseny bringákat árulnak ennek tudatában vegyél ott cuccot.

2021. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy méret jó...de állag szint és tetszetőség?!?

[link]

2021. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, valószínű egy Riverside 900 lesz a befutó a végén.
2021. jan. 15. 13:51
 20/24 anonim ***** válasza:
futárok átlag bringája sztem nem éri el még az átlag 75-100000fot max...
2021. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!