Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy év alatt, ha heti háromszo...

Egy év alatt, ha heti háromszor legalább 45 percet szobabiciklizek váltott tempóban, mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Meg igyekszem egészségesen étkezni, kerülni a sok édességet. 170 cm 131 kg 31 éves nő

#sport, mozgás, fogyás, bicikli
2021. febr. 9. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet tudni, mert az étkezésed nincs megtervezve. Még az is lehet, hogy hízni fogsz.
2021. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Adtol fugg mit meg mennyit eszel. Hiaba egetsz el heti 3x 300kcalt ha igy is tobbletbe vagy. Normalis beallitott etrend kellene eloszor is. 70kg felesleggel ugyse nagyon tudsz sportolni csak setalni meg ilyesmi mig nem adod le egy reszet.
2021. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Uhh, még hízhatok is???

Van esetleg olyan oldal, ami segít megtervezni az étkezést? Esetleg tudsz ötletet adni ezzel kapcsolatban?

2021. febr. 9. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Kalóriabázis.hu

Egy konyhai mérlegre szükséged lesz hozzá.

Sok sikert a fogyáshoz!

2021. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
45 perc nagyon kevés. 1 óra után indul be a zsírégetés, tehát 2 óránál kevesebbet nem nagyon van értelme tekerni. Tedd a tv elé a biciklit és nézz meg egy filmet. Ha még nem vettél biciklit, elliptikus trénert vegyél, az sokkal jobb erre.
2021. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

5# jezus, ezeket a shamokat honnan szedted? Fél óra után már éget a szervezet jócskán, nem kellenek órák :D

Ha ugy lenne ahogy írnád, akkor én egy kandisznó lennék :'D

2021. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

"Egy óra után indul be a zsírégetés".

Tehát ha puma vagyok, éhes, elmegyek vadászni és egy óra alatt lezavarom, akkor nem fogyasztottam semmi kalóriát? Annyival leszek pluszban amennyit hasznosítok a vacsorámból? Ez azért fura, mert még nem nagyon láttam baromira nagy seggű elhízott pumát, bár akkor valószínűleg azért lehet, mert egyikük sem képes egy óra alatt befejezni a vadászatot.

2021. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
"nem fogyasztottam semmi kalóriát = nem égettem semmi kalóriát" természetesen.
2021. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

:D

Természetesen nem csak egy óra után indul be a zsírégetés, ez egy régen elterjedt hülyeség.

Akkor fogsz fogyni, ha kevesebb energiát viszel be, mint amit elégetsz. 3*45 perc szobabiciklizés, a te tempódban alkalmanként max. pár száz elégetett kalóriát jelentene. Ha FTP tesztet, vagy ilyesmit mennél, akkor lehetne ezer is, de azt nem lehet így folyamatosan csinálni. Az étkezésedre kell figyelned, akkor fogyhatsz.

2021. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A ragadozó állatok napokig is koplalnak, ha nincs préda vagy szerencséjük. Régen azt tanították, hogy 45 perc után kezd égetni zsírt a szervezet. Ami szó szerint nem igaz.

Én a rosszidő előtt egy hét alatt fogytam 1 kg-ot úgy, hogy 2x45 percet bringáztam minden hétköznap. (Hétvégén mentem hosszabbat.) De ez a 2x45 percet 700 kcal/órás teljesítménnyel.

Ha 2000 kcal felett briingázok egy nap, akkor nem tudok annyit ennyi, hogy hízzak.

2021. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!