Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Összecsukható kerékpárnak...

Összecsukható kerékpárnak melyek a hátrányai,negatív tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Mennyire strapabíró,én 75 kg vagyok? Mennyivel lassabb mint egy "normál" bringa? Ha szét eszik ahol szétkellnyitni akkor meglehet javítani? Mennyire ciki ilyennel közlekedni?

2021. febr. 25. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

annyit bőven elbír-ugye ez a kis csepel tacskóktól indult ugye akeleti blokkban az az alapja csepel kemping-háborúra tervezték egykoron a légi kiugrások ejtőernyővel majd kerékpárral könnyen elfér kis helyen....régen elsőbbséget élvezett manapság már nem a nagy bringákat is elviheted a bkv-ra

mindegy ez praktikusabb modernebb-a kérdés csak az mennyiért veszed...

nem ciki csak nem a hagyományos értelemben sportolásra tervezett eszköz-de modern és előre mutató(bár a múltból..)

2021. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

milyen. Mert van 1000féle. Ezek többsége pont közlekedésre van. Alternatívák a kocsi,bkv,helyett. Strapabirás: ha arra használod, ami kell akkor a többséggel a világbol is kitekerhetsz.

Gyors: áttétel függö,de mivem nem spirt eszköz ezért mondjuk a 15km/h már a vége. Tovább is van csak már kényelmetlen, nagyon pörgetni kell....

Pláne mondjuk egy camping ahogy neve is mutatja ráérsz,szabin vagy.


Ha szétesik:olyat még nem láttam,de hegesztővel dokminden javitható.

2021. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!