Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy lehet hogy két kerékpár...

Hogy lehet hogy két kerékpár ami ugyanarra a vázra épül, az egyiknél 135 kg a max össztömeg, a másiknál 115kg?

Figyelt kérdés
Két kerékpár között vacilálok. KTM Life Tour és KTM life Style. Elvileg ugyanarra a vázra épülnek és hasonló felszereltségűek. Az egyiknél mégis azt írja az egyik cég honlapja, hogy össztömeg 115 kg a másiknál meg 135kg. A biciklik súlya 15 és 16 kg én vagyok 100 körül és ha túrázni akarunk akkor még rájön 5-10 akármennyi. Ezzel a súllyal az egyik kapásból kiesik. Szerintetek ez létezik, vagy elírás. Egyik bolt sem tudta megmondani és arra hivatkoztak, hogy ezt kapják meg a gyártótól.

2021. márc. 1. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyanithatóan a kerekek,kormány,nyereg+cső lehet könnyebb vagy könyitett és ezért bír kevesebbet. Igazából elbir mind 2 de a gyártó csak a115ig adja a garanciát. Gondolom olcsóbb is. Ez egy könnyités sajátmagának.
2021. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a kerekek is ugyanazok, viszont a kormány és a fékek akkor ez lehet, köszi
2021. márc. 1. 20:05
 3/12 A kérdező kommentje:
a kormány és a fékek nem ugyanazok
2021. márc. 1. 20:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Linket légy szíves! Én mindkettőre 133 kg-ot találtam első körben.
2021. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


2021-es model

2021. márc. 1. 20:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elírás. A KTM honlapon sajnos nem találni meg az adatot. Egy magyarázat lehet még, a rugós nyeregcső. De az a csak a bringás súlyára jelentene korlátot, nem az összetömegre. Szerintem nyugodtan veheted bármelyiket.
2021. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen én is néztem, külföldi oldalakat is de sehol nem találtam köszi
2021. márc. 1. 21:10
 8/12 anonim ***** válasza:

"azt írja az egyik cég honlapja"


A webshopoknál rengeteg az elírás. A gyártónál nézz utána. Ha nincs a weboldalukon, akkor is biztos van egy email címük, amin érdeklődhetsz.

2021. márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi ez jó ötlet volt, igazából azért nem akartam nekik írni, mert féltem, hogy sose jön válasz vagy nem értik, mert én csak angolul tudok. De reggel írtam és egy órán belül válaszoltak is.


Dear Mr. ,


Many thanks for your mail and your interest in our bikes.


The permissible total weight is:


KTM Life Tour 116 kg

KTM Life Style 135 kg

KTM Life 1964 115 kg


All these information can be found in the online catalogue at our homepage www.ktm-bikes.at from page 134 on.


Best regards,

KTM Fahrrad GmbH

2021. márc. 2. 09:08
 10/12 A kérdező kommentje:

habár megnéztem a lent említett katalógust is és abban ez van


KTM Life Tour 136 kg


KTM Life Style 135 kg


KTM Life 1964 135 kg

2021. márc. 2. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!