Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki mondana erről a bicikli...

Valaki mondana erről a bicikliről véleményt, aki már használja egy ideje? Rockrider st 540 s 27,5” (Összteleszkópos bicikli)

Figyelt kérdés

#kerékpár #MTB #összteleszkóp #ST 540 S #27,5”
2021. márc. 11. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A decathlon honlapján lévő 65db vélemény nem elég?
2021. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Testbike oldalán es a neten is van sok cikk . Azokból jobban leszűrhető . Évek alatt olcsositottak rajta dolgokat , ára lett több nem a minősége jobb ...
2021. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A dechatlon oldalán 9 vélemény van és onnan nem lehet eldönteni, hogy most akkor mit gondoljon róla az ember. Nem elég infó.
2021. márc. 11. 14:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem sok dolgot találtam erről a bicikliről. Inkább videokat de az is valami külföldi nyelven amit nem értek sajnos
2021. márc. 11. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
65 vélemény lesz az 5ből amint rákattintasz az "összes vélemény megtekintése"-re...... Szeintem annak elégnek kell lennie, hogy dönteni tudj.
2021. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem jön ki egy normális össztelós monti, az nagyon minimum is a duplája ennek az árnak, de inkább négyszerese. Én elfelejteném, és ebből a keretből hardtailt vennék, azt is inkább használtan, amiben kicsit jobb teleszkóp van.
2021. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Arra való amire írják. Ezek nem verseny bringák,nem kell tőllük kurvha sokat várni és nem ér csalódás.
2021. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem venném meg. Haználtam a sima 520-at, nem volt rossz, sőt, annyi pénzért jó volt, de ennyiért a hátsó teleszkóp csak nyűg és felesleg lesz. Inkább vegyél ennyiért egy hardtailt.
2021. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!