Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nekem van egy trek 3500-as...

Nekem van egy trek 3500-as biciklim. Azt kérdezni hogy ugrathatok-e vele? Meg mondjon valaki pár szót a teleszkópjáról. Ha lehet válaszonljon valaki!!!!

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 09:36
 1/4 anonim válasza:
Nagyot ne ugorj vele azért, de nyilván valamekkorát igen. Teleszkópról nem lehet sok dolgot mondani. Gagyi:c Mint a bicikli. De nem rosszból mondom.
2021. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
Szerintem se ugrass vele nagyon. Nem arra való. Lehet vele földúton nyomni, erdőn-mezőn, meg városban tekeregni, de komolyabb terhelést nem fog kibírni (tehát hegyről lefelé ezerrel sziklás úton, vagy komolyabban ugratni).
2021. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Max a patkarol. Ugrassz vele egy nagyobbat es torik a felni, vaz.. szethullik az egesz. A telo nem sokat mozog. Attol is fugg mit ertesz ugratas alatt..
2021. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon alap az egész bringa, a teleszkóp is. Ezekre a teleszkópokra rá is van írva, hogy nem alkalmasak ilyen felhasználásra. Hány kg vagy?
2021. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!