Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringázás tényleg okozhat...

Bringázás tényleg okozhat impotenciát? www.webbeteg.hu/cikkek/urologia/4890/a-tul-sok-biciklizes-me ddoseget-okozhat

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Belinkelsz egy cikket, amiben le van írva, hogy igen. Akkor mi a kérdés?
2021. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az szép. Akkor bringázás kilőve
2021. márc. 23. 17:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért a "biciklizés kilőve", és a cikkben említett heti 300 km között van egy kis különbség. Mi lenne, ha tekernél, de mondjuk csak heti 100-at?
2021. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, okozhat. Mint ahogy a billiárdozás is, ha tökön lőnek a golyóval. Nagyon ritka a rengeteget kerékpározóknál is ez, bár tényleg magasabb, mint a nem kerékpározóknál.

A cikk meg a webbeteg színvonaláról mindenesetre sokat elmond, hogy az egyetlen hivatkozás a BBC főoldalára vezet... Utálom azt az oldalt.

A heréket valójában nem éri annyira jelentősebb nyomás, mint egyesek gondolják, mivel a komolyan biciklizők normális nyerget használnak, ahol ezzel nincs gond.

A teljes képet nézve a meddőségnek nagyon kicsi az esélye, és a bringázás pozitív hatásai messze felülmúlják a negatívakat.

300 km meg nem olyan sok egy héten.

2021. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Amúgy meg lehet nézni hogy ex-profiknak hány gyereke van:D

Nem, nem leszel meddő tőle. Ahogy sok ezer heti több száz kilométert kerékpározó közül is csak némileg az átlagnál többen.

Aki meg forrás nélkül írogat ilyen cikkeket, lényegtelen, hogy az eredeti tanulmány tényleg igazi, azt eltiltanám az újságírástól és bírságot fizettetnék az újságával.

2021. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2021. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit aggodsz, legalabb van mire fogni, hogy miert vagy toketlen :)))
2021. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ha nem állna fel, most már van mire fogni az asszonynak.:))


Remélem nem leszek impi, most hanyagolom egy időre a bringázást.

2021. márc. 23. 20:21
 9/16 anonim ***** válasza:

Semmi baj, ennyi ésszel inkább ne mászkálj az utakon:D

Én azért ma este megteszem a dolgomat a témában, egyelőre semmi nem hátráltat (sőt), pedig tavaly 17 ezer kilométer felett mentem.

A GCN-es videó normális, azt nézd meg nyugodtan.

Így kapásból rákerestem Merckxre, Indurainra, Ullrichra, Wigginsre, valamiért ők jutottak eszembe. Mindegyiküknek van gyereke, többüknek több is.

Arról viszont olvastam, hogy egyesek Grand Tour szakaszok között olyan fáradtak voltak, hogy nem állt fel nekik:)

2021. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Neked nem biciklire nem kene ullni, hanem nem kellet vopna megszuletned :D



17 eves korom ota 19 lannyal voltam egyutt, hat erre egy szavuk nem volt panaszkent.


Gyerekem nincs, es nen is akarok, de voltam sperma vizsgalaton, igaz mas miatt, de hibatlanok a kis gcik :D

2021. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!