Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti bringára ti hogyan...

Országúti bringára ti hogyan rakjátok fel a lámpát?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy vastagabb a szokványosnál, ezért a normális lámpák nem érik át. A henger alakú lámpát legfeljebb a stucnira tudom felrakni szikszalaggal, de itt az egyik probléma hogy szikszalagról beszélünk, a másik hogy ha fent van akkor nem világítja az utat, ha lent akkor zavarják egymást a bowdenekkel.

Szóval mi lenne a jó megoldás? Lehet kapni olyan lámpát ami körbeéri? Vagy van valami hjó házi praktika?


2021. márc. 28. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi vastagabb a szokásosnál? Mert ezt nem írtad le:D

Felpattintasz a kormányra egy gumis csatolójú lámpát.

2021. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi országútim van, műanyag csatis körbeéri szóval nem értem. Nem csak a csavarja rövid?
2021. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az újabb lámpákhoz már olyan gumikat adnak, amik átérik. Alzán nézd meg a Moon lámpákat, azok elég jók. Meteor Storm Lite bevilágít mindent előtted. Ha rosszul állítod be még rád is villognak az autók.
2021. márc. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bringára szilikongumis ilyen önmagukra fűzhető decathlonos lámpákat használok.

+ a sisakom tarkórészén van egy piros villogo, valamint a rajta lévő kameracsatlakozóra batkácsoltam egy feltehető fejlámpát, az tud akkora fenyt adni, hogy lássak is esetenként.

Jobban is szeretem mintha a bringán lenne, mert így azt látom megvilágítva, amerre a fejem all, nem pedig amerre a kormány.

2021. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!