Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretitek az a Szigetújfalu-b...

Szeretitek az a Szigetújfalu-ban lévő (Pest megye ) dirt pályát ?

Figyelt kérdés
Ha ismeritek szerintetek milyen pálya ?

2021. ápr. 1. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol van ott dirt pálya? Megnézném, ha arra járok.
2021. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Szia ! Szóval van a vasút utcai buszmegálló onnan elmész ki a főútra balra majd picit a posta előtt van egy lejáró ahol egyébként Ercsi-re vezető komp is arrafelé van, szóval ott lekanyarodsz a postától picit hátrébb és ott van egy ilyen kis híd szerű valami ami bevezet az "erdőbe" és ott van a híd alatt
2021. ápr. 1. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor azt már láttam az útról, de onnan csak egy kanyart és egy ugrót láttam. Valamikor odagurulok montival kipróbálni.
2021. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 hát azért van egy pár ugrató felülről nem mindent lehet látni de azért van pár ajánlom egyből a híd jobb oldalán lévő bejáratot onnan elég gyorsan mész, a híd alá nem érdemes bemenni, legutóbb egy kukás zsákban találtam egy levágott disznó fejet (vaddisznó), de ja ennyi az egész
2021. ápr. 2. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!