Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ajánlás kimondottan városi és...

Karcsi022 kérdése:

Ajánlás kimondottan városi és futárkodáshoz (férfi) bringa?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Megválaszolhatattlan... a bringás stílusodhoz megfelelőt válassz.
2021. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

valami agyváltos gép. Azt kevésbé kell karbantartani, mint a láncváltosat.

Meg alapból a hajtás egyszerűbb,probléma mentesebb.

Szerrintem telós hogy kényelmes legyen és mindenképp tárcsafékes,nem a kivagyisag miatt,hanem mert időjárás független,és nincs probléma ha nyolcas vagy toji megy felnibe.


De ezek csak ajánlások,te tudod mivel akarsz dolgozni.

2021. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
camping! mindenre is jó!
2021. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Agyváltós drágább és nehezebb, de az tény, hogy karbantartani nem kell.

A tárcsafék jó, de csak a hidraulikus, az meg drága.

A kettő kombinációja (agyváltó+tárcsafék) szerintem nagyon ritka - ha van.

A teleszkóp szerintem megintcsak plusz súly, karbantartás és ár. Városban teleszkóp felesleges, még ha rosszak is az utak.

Milyen város? Lapos? Hegyes?

Mennyit tekernél naponta? Mennyi ideig futárkodnál - mármint hány hétig vagy hónapig tervezed? Mennyit szánsz rá? Hajlandó lennél-e megtanulni a karbantartást, karban is tartani és cserébe láncváltósat venni, ami könnyebb és nagyobb a választék?

2021. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Barbell Deadlift ***** válasza:
Ha sík terepen dolgoznál, szerintem érdemes elgondolkodni egy single speed biciklin. Könnyűek, kevés karbantartást igényelnek. Én még tavaly akartam elkezdeni egy kis bérkiegészítés miatt a bringás futárkodást, ezért utánaolvastam a témának. Nekem egy 21 sebességes régi trekking biciklim van, kényelmes, de kicsit nehéz. Ha fájós a derekad, meg a csuklód, a trekking is opció lehet.
2021. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

https://www.youtube.com/watch?v=mMzlPGRuDzo

ajánlom a sárocot, jól nyomja. kérdés esetén szerintem suívesen segít

2021. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ!

4.válaszoló Kérdésekre válaszom: Lapos város, naponta 4-5órát használnám, pár hónapig tervezem, az összeg amit költenék rá max. 100-120.000 FT.

2021. ápr. 8. 10:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Lapos város akkor váltó nélküli, fixi neked a legjobb. Olcsóbb, kevesebb karbantartás, hibalehetőség. Ha csak pár hónapig használnád, akkor használtat keress. Ennyiből simán találsz.
2021. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja lapos városba fixi az ideális vagy ss.(inkább ss,a fixi para lehet tapasztalat nélkül)

Lehetőleg nézzenki xarul,hogy ne kívánjameg a csibész.

2021. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:

Legyen könnyű, keskeny nagynyomású gumikkal (könnyen gyorsítható és kis gördülési ellenállás), a lehető legegyszerűbb szerkezettel (minél kevesebb meghibásodási lehetőség), könnyen beállítható, megbízható fékekkel (sűrűn fogod használni és fékbetétet cserélni), a lehető legközönségesebb alaktrészekkel (az út szélén is javítható), megszabadítva minden felesleges alkatrésztől...

Mindenki másra esküszik, de nem véletlenül terjedtek el a futárok körében a fixik (mondjuk ahhoz már gyakorlat kell) és a könnyű, outi jellegű egysebességesek.

2021. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!