Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy egyszerű trekking kerékpár...

Egy egyszerű trekking kerékpárral vagy gravel kerékpárral lehet jobban télen közlekedni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz tél alatt? Mit értesz "jobban közlekedés" alatt? A gravel gyorsabb. Jégen mindegyik csúszik. A többi meg attól függ, melyikre milyen gumit teszel.
2021. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A Cenz Ura ***** válasza:

igen, a gumi a lényeg


a gravel-ra azért jobban behatárolt milyent tudsz tenni


a trekkingre akár 29er montis gumik is felmennek, persze vázfüggő elfér-e

2021. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Én azt hittem, hogy a Gravelekre lehet nagyobb gumit tenni, de akkor jó tudni, hogy nem.

A trekking úgyis kényelmesebb...


Tél alatt a tél nevű évszakot értem :D


Amúgy Budapest belvárosában közlekednék vele...

2021. máj. 7. 16:55
 4/6 A Cenz Ura ***** válasza:

valamellyest ballonosabb mint az országútira, de kevésbé mint a trekkingre általában, vázfüggő megintcsak


a másik hátránya hogy drágák a gravel kerékpárok szerintem

2021. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hol készülsz a télre? Ausztráliában?

Egyébként hol akarsz közlekedni télen: városban? Természetben? Ugyanolyan bicikli jó, mint nyáron, csak a gumit kell lecserélni.

2021. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A trekking úgyis kényelmesebb..."

Attól függ hol, pl városban, ahol mondjuk 500 méterenként meg kell állni/lelassítani aztán vissza utazósebességre kevésbé kényelmes.

2021. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!