Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Defektvédett, de gyors gumi...

MGéza kérdése:

Defektvédett, de gyors gumi aszfaltra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Felmerült bennem hogy mivel naponta hajtok, valami gyors gumi kéne nekem, de azért a defektet is bírja, legyen pluszban reflexcsíkos. Méretben 28-622-ben gondolkodok leginkább.

Eddig a legjobb választásnak nekem a Continental contact speed tűnik, erről mi a vélemény? Illetve ki mit használ, kinek mi vált be?

Árban szeretnék max 10k/darab környékén maradni.



#gumi #contineltal #defetvédelem
2021. máj. 12. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Schwalbe-ket nézd meg, itt egy jó cikk a defektvédelemről:


[link]

2021. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A vastag defektvédelmes Schwalbe Marathon azért jócskán 10 fölött van, ez esetleg, mint kompromisszum?


[link]

2021. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem Schwalbe Big Apple van. nagyon jó vele menni.
2021. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Continental Gatorskin a legjobb. Reflexcsík viszont nincs rajta.
2021. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4: Köszönöm a tippet, szemezgettem vele. A refelxcsík igazából csak a macskaszemek hanyagolhatósága miatt lenne fontos, habár együtt tudok velük élni.

Hm, most van egy elég friss Continental a listámon, valószínűleg az lesz: Contact urban, ami 6-os defektvédelmet ígér, ki súly mellet. Majd meglátom hogy válik be, mindenesetre árban 10k/darabra jön ki szállítással. Mondjuk kissé bizalmatlan vagyok a csoda rugalmas övekkel szemben, ride tourt használok idáig amiben egy egyszerű plusz gumiréteg van, de hát ennek a guminak nem a sebesség az erőssége, igaz jó mindenes és ahol én használom, ott idáig semmi baja, kopni sem hajlandó. Ki akarok próbálni valami könnyebbet, jóval aszfaltra valóbbat.

2021. máj. 13. 13:48
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

"A refelxcsík igazából csak a macskaszemek hanyagolhatósága miatt lenne fontos"


Én ezt javasolnám, ez nem száll el és nem veri ki senki fogát meg nem is súlyozza félre a kereket.

[link]


Elvben nem KÖHÉM-kompatibilis, de rendőr nem köt bele, mert látja, hogy bármi prizmánál jobb.

2021. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Continental Grand Prix Attack/Force kombo!!! ... nincs ennel jobb (tapasztalatbol mondom),
2021. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!