Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A BikeInn mennyire megbízható?...

A BikeInn mennyire megbízható? És hogyan lehet a termékek többsége drasztikusan olcsóbb, mint bármely más webshopban?

Figyelt kérdés
Ez csak valami átverés, vagy tényleg megéri onnan rendelni?

2021. jún. 25. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

KAMU cég!


[link]


csak rövidet idézek onnan:


"A központjuk Gironában van, mint kiderült később és van kayak inn, bike inn, szinte minden outdoor sporthoz van de gyakorlatilag mind ugyan ez a cég ugyan ez a telefonszám van megadva. A legkomolytalanabb hogy miután küldenek emailt hogy a bakancs fel van adva, úton van derül ki hogy nem hogy feladva nincs hanem nincs is nekik...mert ha van gondolom küldték volna.."

2021. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

SCAM!


[link]

2021. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
3.7-es értékelés a scamtől messze van. Csak nem épp a legprecízebb, legjobb ügyfélszolgálattal dolgozó cég. Én és a haverom külön-külön rendeltünk, és mindkettőnknek rendben megérkezett a rendelt cucc.
2021. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Akkor ha jól szűrtem le, összességében nem éri meg megkockáztatni a vételt. (Ha esetleg többen ellentmondanának ennek, kérem tegyétek meg)
2021. jún. 25. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem éri meg kockáztatni..

Azt is vedd hozzá, hogy a pozitív értékeléseket esetleg maga a cég emberei írják...

Annyi a csaló webshop (sokszor nincs is semmiféle igazi kereskedelem, csak adathalászat, vagy rosszabb esetben pénzlenyúlás), hogy érdemes a pesszimista véleményeknek hinni!

2021. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"És hogyan lehet a termékek többsége drasztikusan olcsóbb, mint bármely más webshopban?"

úgy, hogy sosem érkezik meg! :D

2021. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem az 1 csillagos értékeléseket és olyanok vannak, hogy nagyon lassan érkezett a rendelés, rossz méretet visszaküldött és még nem kapott visszatérítést, nem azt küldték, amit rendelt az illető, több, mint 3 hónapig tartott amíg megkapta a visszatérítését, stb.

A meg, hogy egy cégnek külön honlapja van mindne sporthoz, nem értem miért jelentené azt alappból, hogy becsapás az egész?

Azt meg kételm, hogy a cég emberei 3700db 5 csillagos értékelést írtak volna...

Szóval én is azon a véleményen vagyok, mint a 3as, hogy egy trehány banda, akik gyakran rossz méretet küldenek, me nem azt amit rendelt az illető és lassúak, de hogy átverés lenne, azt nem mondanám. Van fb oldaluk, instagramjuk, linkedinjük, stb.

Itt is azt írják, hogy rendeltek tőlük és minden rendben volt:

[link]

[link]

Ha meg rendel az ember és nem érkezik meg, akkor legrosszabb esetben szólni kell a banknak, hogy chargeback és probléma megoldva.

2021. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha még aktuális, rendeltem két külső gumit és négy belsőt. Hétvégével együtt 5 nap alatt itt volt GLS-el. Azért voltam bátor, mert lehetett PayPal-al is fizetni, az meg 2000 USD-ig kártalanít gond esetén, szóval Nekem teljesen pozitív élményem van. ;)
2022. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az oldalukon 5-ös értékelések vannak 95%-ban, a fennmradó 4-es. A valóságban az értékelő oldalon a cég 3.6-en áll, ez már félig meddig kamu cég. Ezt sajnos korábban nem láttam, rendeltem, nem teljesen az jött, mint, amit hírdettek, megreklamáltam, azt kérik küldjem vissza és, ha minden sérülésmentes, akkor visszaadják a pénzt. A szállítás kb 15eFt, nem az én hibám, azt akarják én fizessem, az utánfutó alja karcos, nem látszik, de ezzel fognak szórakozni, ha visszaküldöm, megfenyegettem őket feljelentéssel mert nem tesznek semmit a hibájuk javításán, saját költségükön. ha szerencsétek van, ez kb 50% , azt kapjátok, amit rendelteket, ha nem, akkor nem, ez orosz rulett úgy vásároljatok innen.
2023. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-10 alkalommal rendeltem már bringás, túrázós holmikat az oldalrol. Mindig minden rendben volt. Postaköltség semmiség, 2 héten belül megérkezik. Nyomom követhető merre jár a csomag.
2023. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!