Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 190cm magassággal és 115kg os...

190cm magassággal és 115kg os testsúllyal egy országúti kerékpár még megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

Mindig is sportoltam, úszás, kondi, kűzdősport... Szóval nem sok plussz van rajtam, de úgy adódott, hogy szeretnék kerékpározni, hosszabb távokat tekerni. Aszfalton. Beleférne még az országúti, vagy inkább egy gravel kerékpár lenne a jobb? Nem az alja, de nem is a csúcsgépek a kiszemeltek. Ár olyan 500 ezer +/- 50 ezer.

Tavasztól munkábajárásra is (20km /nap)



2021. okt. 17. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Országúti vagy gravel. Monti, és főleg fatbike az nem igazán jönne szóba.
2021. okt. 17. 13:27
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

Kerüld az agyonkönnyített, kevés küllős karbon kerekeket, hiperkönnyített karbon vázakat, a többi simán belefér.


Én 120+ kilóval járok elöl 20, hátul 24 pengeküllős Mavic Ksyrium kerekeken, alu vázzal, simán bírja.

2021. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem sok plusz va rajtad... csak 25-30 kg.

Nem bvszogatásként, ami amikor egy átlag ismerősöm azt mondja, hogy jól nézek ki, akkor a bringások azt mondják, hogy micsoda zsírdisznó lettem. Csak őszinték.

2021. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván közel 15 év testépîtésután a 190 cm hez a 85-90kg lenne az ideális. Mesélj még. :) Ez nem az a sport, ez rengeteg... Ha nem sportoltam volna soha semmit, vagy hosszútávfutást akkor azt mondom persze... Van plusz rendesen.
2021. okt. 19. 07:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
aluminium vázas kerékpárod legyen aztán hajrá sok sikert
2021. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5%
Ha orszagutiban gondolkodsz, akkor neked pont az en elado kerekparom kellene :) Szuper bringa, de egyelore keves a penzed hozza :)
2021. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!