Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A két kerékpár közül miben...

A két kerékpár közül miben jobb a Rose mint a Cannondale?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2021. okt. 22. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Rose-on GRX600 van, a másikon GRX400. Kb mint a Tiagra és a 105. Egyik 10 sebességes és alacsonyabb kategória, másik 11 sebesség és magasabb kategória. Jobban működik, könnyebb vele váltani, kisebb a súlya.
2021. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
+ a Rose 1x11-es rendszer, ami terepen sokkal jobb, mint a 2x rendszerek (elöl nincs váltó, kevesebb hibalehetőség, jobb élmény vele kerékpározni). Cserébe aszfalton lassabb, mert kisebb az áttétel tartománya, mint a 2x rendszereknek.
2021. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2!


Azért az tegyük hozzá, hogy síkon a 40-11-es áttétel 46 km/h-t jelent, ha valóban ki tudod tekerni. Átlag bringás 35-tel sem képes hosszabb ideig menni. Tehát csak hegyről lefelé és sprintnél számít, hogy nincsen igazán kemény áttétele.

2021. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: ez igaz, amíg a gyári 40-est hagyja rajta. De ha igazán terepezni akar pl. a Bakonyban, akkor a 11-42 mellé nagy lesz a 40-es. Nekem 38-as van elöl és néha kevés terepen. Felmegyek mindenhol, de küzdelmesen, mert nem tudom kihajtani az ideális pedálfordulatot.
2021. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha igazán terepezni akar, akkor vegyen montit. Szoktam látni, hogy a gravellel, trekkinggel hogyan jönnek le egyszerűbb terepen... Én sem lennék gyorsabb olyan bringákkal, de éppen ez jelzi ezeknek a korlátait.
2021. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!