Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek a Kellys...

Mi a véleményetek a Kellys Soot 30 kerékpárról?

Figyelt kérdés

Érdekelne tapasztaltabb kerékpárosok véleménye a Kellys Soot 30 gravel kerékpárral kapcsolatban. Kezdő kerékpárosként keresek megbízható, minőségi kerékpárt, amelyet hobbi szintű sportolásra használnék enyhébb terepeken és országúton.

Előre is köszönöm a segítséget!



#kezdő #hobbi #Kellys #Soot #Soot 30
2021. okt. 23. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Kellys minőségi bicajokat csinál.

Én is néztem pont ezt a bicót, de végül egy Merida Silex 400 mellett döntöttem mert a Merida vázán vannak csomagtartó rögzítő csavarhelyek ami nagyon jól jönnek túrázásnál, valamint kényelmesebbnek éreztem a vázgeometriáját.


De vedd meg a Kellyst bátran, nem fogsz rosszul járni vele.

2021. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
Annak idején én is nézegettem a Soot30-at, és részben a csomagtartó-kulacstartó szemek hiánya miatt tettem le róla. Ha ez nem lényeges (amúgy vannak alternatív megoldások is erre), akkor jó gép. Talán még annyi az ellenvetésem, hogy én túlárazottnak tartom.
2021. okt. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A villanyak több embernek eltört a nem megfelelő összeszerelés miatt. Ezt érdemes vásárlás után egyből ellenőrizni. A nyakban található expandert érdemes cserélni olyanra, ami teljes hosszban kitámasztja belülről a karbont.

Sajnos ez még mechanikus fékes, a Soot 50 viszont sokkal drágább.

2021. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!