Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a DH...

Mi a véleményetek erről a DH gépről? Scott FX dh

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég réginek tűnik,de ha a teló meg a tag még rendesen működik akkor gondolom nem rossz🤷‍♂️ Azért remélem nem az eredeti gumikkal és fékekkel akarod használni...
2021. dec. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami link?

Amugy jó gépek.

2021. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Új gumikat és 203mm-es fék tárcsákat kapott. Ami szerintem kérdéses az a teló mert az már nem az eredeti. Egy fordított magura big ego teló van benne ( teljesen jól működik). Dh-ra szeretném használni és az lenne a kérdésem hogy jó az vagy érdemes lenne cserélni .
2021. dec. 31. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól működik akkor szerintem megér egy próbát. Vidd el pár körre,ha tetszik akkor maradhat,ha nem akkor meg le lehet cserélni... De őszintén szólva én már csak a kinézet miatt is megtartanám
2022. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké. Majd meglátjuk hogy bírja 😅 Köszönöm a válaszodat!
2022. jan. 1. 18:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!