Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szobakerékpáron kijjebb jött...

Szobakerékpáron kijjebb jött az egyik pedál és lötyög?

Figyelt kérdés

ma úgy döntöttem elkezdek újra szobabiciklizni, de mikor álló technikát csináltam éreztem, hogy az egyik pedál enyhén lötyög. megnéztem és valamiért kijjebb van, mint a másik és nem tudom most vissza lehetne e nyomni, vagy ilyenkor mi van. azt hittem, ha álló gyakorlatot cégzek rajta az nem csinál semmit. vagy nem tudom mi csinálta. de így veszélyes, nem?

SCUD 7005 a márka



2022. jan. 10. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván meg kell csinálni, ami nem lehet egy nagy ördöngősség.

De legalább ennyire fontos, hogy ha most kezdtél el rajta tekerni, akkor miért állsz ki?

2022. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem tudok 10 percnél tovább tekerni akkor már úgy akartam hogy nagyobb terheléssel
2022. jan. 11. 08:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz 10 percnél tovább tekerni, mert nem bírod tovább azt a terhelést. Felállsz, hogy teljes testből terheld a pedált. Az első 10 percnek a bemelegítésről kell szólnia, minimlis ellenállással.
2022. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a minimális ellenállással se
2022. jan. 11. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor az intenzitásból kell visszavenni.

Amúgy nagyon unalmas a 4 fal között tekerni. Legyen légmozgás, legyen terved az edzésre és nézz közben valamit, amitől nem halsz bele az unalomba!

2022. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!