Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szobakerékpár, elliptikus...

Szobakerékpár, elliptikus tréner vagy lépcsőzőgép?

Figyelt kérdés

Megfelelő étrend mellé, fogyás rásegítésére, valamint állóképesség javításához/növeléséhez melyiket ajánlanátok?


Vagy jobb lenne inkább heti 4-5 alkalommal kb. 1 óra tempós, gyors gyaloglás a szabadban?


Köszi a válaszokat!


2022. febr. 26. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nagy a tulsuly, akkor egyertelmuen a bicikli

Ha kicsi a tulsuly, elipszis vagy bicikli, amelyiket jobban szereted.


A lepcsoozgepet nen ajanlom, az eleg egysiku, hosszutavon rossz a terdnek

2022. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szabadban való mozgás többet ér.
2022. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szabadban!

Hétvégenként pedig tudsz többórás túrákat is csinálni. Bringával és gyalog is.

2022. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elliptikus tréner, ezek közül csak az ér valamit. Szobabcikli kényelmetlen, a lépcsőzőgép nem fogyásra való. Jó időben meg bicikli a szabadban.
2022. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
57%

Én is azt mondtam volna ezelőtt pár hónappal, hogy séta, mert én is így kezdtem, de heti több km séta után borzasztóan meguntam körbe körbe menni a városban mint egy hülye.

Én elliptikus trénert vettem, ahhoz nem kell partner sem, hogy valaki mindig ráérjen kísérgetni, nem kell körbe járni a várost, akkor is használhatok ha rossz az idő..

2022. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen filózok egyébként. Nem rég találtam egy hegymászógép nevű masinát. Eddig az vezeti a mezőnyt, mivel ahogyan láttam a legtöbb izmot képes átmozgatni és talán intenzívebb is, mint a többi.
2022. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!