Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek a Decathlonban...

Szerintetek a Decathlonban kapható mini bike mennyire lehet hatékony zsírégetésben napi egy órás használat mellett? 38/F

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=7j-h343eLow&t=432s&ab_channe..


Erre gondolok egész pontosan. Kényelmesnek is néz ki, mert nem kell görnyedni a nyergen, és közben az ember tévézhet (habár ez igaz a normál szobakerókra is).


2022. márc. 4. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Iz inkább fárasztónak tünki,nem hatékonynak..

Amúgy a bringázás (a normális) sem kimondottan zsìrégető tevékenység.

És az egy óra sem.

2022. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyi előnye van a szobabiciklivel szemben, hogy a max. 2 hét lelkesedés után, mikor porfogóként áll, nem foglal annyi helyet.


Ha eleve abból indulsz ki, hogy kényelmesen, tévé nézés közben akarod letudni a testmozgást, és akkor ezzel a recepttel fogyni fogsz, akkor amúgy teljesen mindegy, hogy mit veszel alibiként.

2022. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Mit javasolnátok helyette?
2022. márc. 4. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom helyette, hogy először 2 hónapon át sportolj napi 1 órát plusz eszköz beszerzése nélkül, tehát menj el kerékpározni, fuss, menj el uszodába, tornázz-erősíts otthon, közben figyelj oda az étkezésedre, de azt se egyből alapjaiban reformáld meg, elsőnek mondjuk 0 nasi, aztán utána tedd fel újra a kérdést magadnak, kell-e új eszköz, milyen kell.


Az sosem működik, hogy eddig lusta voltál a mozgáshoz, aztán veszel valamit, amitől kényelmesen mozoghatsz, és akkor majd rendszeresen csinálni fogod. Lehet hatékony egy otthoni eszköz, de csak akkor, ha nem attól várod, hogy majd mozogni fogsz.


Egyébként ha ennek jobb alternatívája kell, akkor görgő, az sem olyan nagy, mint egy szobabicikli. Megjegyzem, én azt sem vennék, mert a bicajom nekem közlekedési eszköz (is), nem lakásba való, nem fogom naponta lemosni, hogy "szobatiszta" legyen.

2022. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél elliptikus trénert, azt is lehet tévé előtt csinálni és többet ér, mint ez a vacak.
2022. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!