Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van itt olyan, aki komoly...

Van itt olyan, aki komoly bringásnak számít, és incel?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Egy bringás nem lehet incel. A bringásokra tapadnak a nők.
2022. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Komoly bringás vagyok.Ja bírnak a csajszik,igen.
2022. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tényleg?
2022. ápr. 3. 05:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Incel szerintem sem lehet egy bringás. Szűz igen, de az incelség ennél több (nem jó értelemben). Szinte az összes állóképességen alapuló sportra igaz hogy egy vékony, de sportos megjelenésű, kiegyensúlyozott, életvidám emberré varázsol. Ha csak ennyi igaz rád akkor már nem olyan nehéz nőt találni. Az más kérdés ha te vagy a válogatós és hogy tetézd a bajt emellett még vallásos is vagy (mint én :p), de ezt nem nevezném incelségnek.
2022. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Komoly bringás vagyok, és nem szoktam incelni.
2022. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Aki komoly bringás, az általában egy sportos ember, aki ebből kifolxólag kiegyensúlyozottabb mentálisan, mint az atlag... ép testben ép lelek...

Na az incelek nem éppen az ép lélekről ismeretesek.

2022. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
18 éves bringás vagyok és incel, bár még csak 2 hónapja kezdtem el komolyabban. Már azóta sokkal jobban érzem magam és nőtt az önbizalmam, ha egyszer "komoly" bringás leszek, az valószínűleg meg fogja oldani a gondjaim és nem leszek incel sem.
2022. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Biztos van.. azert nem a legmacsosabb sport ha csak azt csinalja 😅 meg egyedul bringazgatnak egesz nap kb
2022. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

Pedig ők a legnagyobb chad-ek

2022. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az incel faxság nem egy létező dolog, pusztán idióta magatehetettlen degenerált fogyatékosok kitalációja...
2022. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!