Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ilyen beragasztva a belső...

Ilyen beragasztva a belső gumi, lehet ezt használni?

Figyelt kérdés
[link]

#kerékpár #javítás #durr deffekt
2022. ápr. 25. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem , ez problémás . Normál esetben 3 - 4 foltot is kibirnak , de csak kör alakú belsőn .
2022. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet még életemben nem láttam!


ahogy az 1-es is írja, én is általában 3-4 pöttyig szoktam foltozgatni (általában öntapadóssal), de azok a foltok együtt nyúlnak a belsővel, nincs ilyen horpadás.

2022. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem rendben van ez. A foltnál soha nem fog úgy nyúlni, mint máshol. A külsőben, üzemi nyomáson fel fogja venni a köpeny alakját. Biztos ami biztos, legyen nálad tartalék belső (amúgy is)!
2022. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3as @ ez konkrétan életveszélyes .
2022. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

@4: Miért lenne az? Ki szokta így felfújni a belsőt? Ez nem lufi, hogy kiszedve felfújkodjuk. Bármelyik foltozott külső hasonlóan fog kinézni, ha kint túlfújjuk.

A belső guminak nincs nyomástartó szerepe, csak a tömörsége a fontos. Annyit kell nyúlnia a helyén, hogy a teret kitöltse. A nyomásból származő erőt a külső gumi veszi fel.

2022. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5@ Igen részben de nagyitsd ki a fotót járd körbe és az ezer lukacskák feslést is meglátod , ezt a kukába tenném szétvágva ne kapjon kedvet senki hozzá .
2022. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ha kis lyuk van rajta kicsit felszoktam fújni mikor ragasztom, és akkor szép formája lesz, de most 5mm-en szakadás volt rajta csak leeresztve lehetett beragasztani.

Elraktam max akkor veszem elő ha minden zárva és nem kapni gumit.

2022. ápr. 25. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, ekkora lyuknál mondjuk nem is ragaszgattam volna.
2022. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mi? :DD

A tömlő az az alkatrész amiből mindig legyen otthon 4-5 darab. blekfrájdéjen veszel jóárasítva és az kitart egész évben vagy még tovább ha nem tekesz sokat, polcon elvan, enni nem kér.

Nekem is van olyan gumim ami van már 7-8 folt, de 5 mm-es hasadás miatt nem szórakozom vele. Amit a kis öntapadós folt nem fog be azt már nem javítom.

Vakószínű nem véletlenül hasadt ki ennyire, elöregedett már, úgyhogy hamar újra fog repedni. Főleg emiatt a taknyolás miatt nem fog illeszkedni rendesen, gyűrődni fog, úgyhogy lehet már az első felfújáskor ereszteni fog.

2022. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez elég betegen nézki. Én nem használnám. Igen jól írja a 9es,lehet hogy már öreg akkor pedig tovább fog hasadni,illetve több helyen.
2022. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!