Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklis rövidnadrág futáshoz...

Biciklis rövidnadrág futáshoz is jó? Vagy pontosan mitől lesz biciklis nadrág, amiért így kell hívni, nem pedig mondjuk edző nadrágnak vagy futó nadrágnak?

Figyelt kérdés
Tudom van sok, aminek a fenék része extrásabb kialakítású, külön párnázott vagy ilyesmi, hogy kényelmesebb legyen ülni a biciklin. De most nem ilyenről van szó, ezekben futni is lehet?
2022. máj. 4. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ami párnázott, az nem egészen alkalmas futásra....
2022. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezért direkt beleírtam, hogy nem párnázottról van szó. Nem értem, hogy mi miatt biciklis nadrág a neve.
2022. máj. 4. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mutasd, milyen bicajos nadrágra gondolsz? Sima tapinaci? Vagy milyen?
2022. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 B2man ***** válasza:
Szerény ismereteim szerint a biciklis emelt derekú...
2022. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as voltam..

Azért kérdeztem, mert van ilyen bicajos rövidnadrág is...


[link]


Ez lehetne akár túranadrág, vagy futáshoz is tök jó.

2022. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy feszülős, még ne hívjuk kerékpáros nadrágnak!

A kerékpáros gatyókban van betét. Ez a betét kerékpározáskor jó, de futásnál nagyon zavaró! Olyan mintha rendesen be lennél sz..a Betétes biciklis gytyában ne fuss! Vagy felőlem futhatsz is, de nagyon kényelmetlen lesz!

A betét nélküli feszülős nadrágokban meg azt csinálsz amit akarsz. Futhatsz is,meg úszhatsz is, meg füvet is nyírhatsz.... meg el is szívhatod :D

2022. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, mit írnak rá, a lényeg, hogy ne lobogjon, akkor lehet benne jól futni és jól biciklizni. De biciklihez azért nem árt a betét.
2022. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én futónadrágban bicajozok. Nem szeretem a betetest.
2022. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En meg halászgatyóban futok meg bringázok is, mert kvára nem szeretem a tapinacit.
2022. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!