Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van egy retro országútim amit...

Van egy retro országútim amit festeni akarok. Szerintetek milyen színű legyen? Milyen színű férfi országútik a legkelendőbbek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A legretróbb sztem a "bilikék", de a világoszöldek is szépek. Tegnap láttam egy fekete-arany kombót, az is menő volt. Az öreg Peugeot-m is fekete, még a gyári sérga-narancs-piros versenycsíkokkal.


Sztem ha a nyereg, a stucni meg a bandázs fehér, az minden festéshez megadja a retrós alaphangulatot. Az enyémen gyári fehér a hajtókar, az is dög, sajnos a fehér váltó már tönkrement.

2022. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy öreg csepelre lesz. Eddig a fehér-piros, a Peugeot-kék, és a fekete-arany van listán.

Mondjuk az is szempont hogy minél olcsóbb legyen. És alapozó +2szín fest3k+lakk. Ez kb. Mennyibe fog kerülni?

2022. máj. 6. 09:01
 3/7 MGéza ***** válasza:
Zöld-piros-kék esetleg aranybarna, pici fehérrel vagy feketével, ha korhű akarsz maradni. A Csepelek sosem voltak paradicsommadarak, neonos, rikítóan élénk színeket kerülném. Inkább tompa, életlen színek voltak a jellemzőek.
2022. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem a márkára és a korhűsegre fektetném a lényeget.

Az lenne a cél, hogy egy jól kinéző bringa legyen.

2022. máj. 6. 13:00
 5/7 hypno ***** válasza:

#2


"...alapozó +2szín fest3k+lakk"


Jobban jár jársz, ha leszinterezteted, ha ennyi féle anyagot akarsz kozzá venni.


Ami a színt illeti...nincs egy barátnőd akinek van izlése?

2022. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Több retro országútit festettem le spray-vel, alá szórógitt réteg ment de 1-1,5 évig bírták. Azóta galvanizáló céghez viszem, 5-10e Ft-ért porfestették (komplett, homokszorás, maratás, cink réteg) sokkal erősebb és tartósabb lett! A kerékanyák alatt pl. ez nem jön le, akár mennyire húzom meg az anyákat, míg a zománc első meghúzásnál lejött.
2022. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi a cég neve? Mert ennyiért én is oda vinném a vázat
2022. máj. 13. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!