Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vesztek fel kerékpározáshoz...

Vesztek fel kerékpározáshoz bukósisakot, ha csak városon belül tekertek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 12:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

én is felveszem...


A legtöbb baleset teljesen banális dolgok miatt következik be. Rosszul méred fel a felugratás magasságát, sínek, egyéb akadályok... És már perecelsz is...

2022. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 NTBS ***** válasza:
35%
Sosem.
2022. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Csak akkor nem veszem fel ha elugrok a 200m-re lévő boltba. Sisak alap felszereltség. Észre sem venni, hogy rajtad van. Csajok is jobban megnéznek ha sisak van rajtam😃
2022. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ugyanaz, mint a kocsiban a biztonsági öv. Akinek van esze, az felveszi biciklin a bukósisakot és beköti magát kocsiban. A hülyék meg kifejelik a szélvédőt vagy épp éber kómában vegetálnak életük végéig (megtörtént eset, 500 métert akart menni biciklivel).
2022. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

"Csak akkor nem veszem fel ha elugrok a 200m-re lévő boltba"

Ha már sisakozunk, érdemes szem előtt tartani, hogy a bringás balesetek 80-90%-a lakott területen következik be.

2022. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Gyakorlatilag hamarabb elérek a boltba mint hogy felvegyem a sisakot. Anyum 40 éve jár abba a boltba és még sosem történt baleset.. De aki kapun kívül védőfelszerelesben érzi magát biztonságban az sem világvége
2022. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Alex Fly ***** válasza:
41%

Mondjuk azt, hogy nem.

Hosszabban: az, hogy felveszem-e a sisakot, elsősorban nem attól függ, hogy városban vagy városon kívül tekerek, hanem a kerékpározás céljától, a helyszíntől, távolságától, a társaságtól, stb...

Hogy egy példát mondjak: ha elmegyek csak úgy körbetekerni a Velencei-tavat, akkor nem szoktam sisakot venni, de ha ezt pl. a Tour de Velencei-tó rendezvényén teszem, 3000 másik kerékpárossal együtt, akkor igen - azt tudom, hogy meddig mehetrk el és hol vannak a határaim, de abban nem bízom, hogy több ezer ember közül mindenki.

2022. máj. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!